На Львівщині відкрили пам’ятник військовим 24-ї бригади (ФОТО)

На Львівщині відкрили пам’ятник військовим 24-ї бригади (ФОТО)


У суботу, 13 жовтня, на території військового містечка у місті Яворів (Львівська область) відкрили пам’ятник, на якому викарбуваний бойовий шлях 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

На ньому – назви десятків містечок у Донецькій та Луганській областях, які звільняли військовослужбовці, де йшли запеклі бої та у яких загинули бійці бригади. Ідея створення монумента належить представникам 24 ОМБр та з’явилася ще у 2014 році.

На сьогоднішню церемонію відкриття прийшли сотні людей: діючі й колишні військовослужбовці, родини загиблих, мешканці міста, представники місцевої влади та священнослужителі.

«Цей пам’ятник – данина тим, хто віддав своє життя за Україну (за роки війни бригада втратила 120 військових) та вдячність бійцям, які й нині продовжують виборювати незалежність та воювати з ворогом на Донбасі, – розповів прес-офіцер 24-ї ОМБр Назар Ільницький. – Сьогоднішній захід пройшов дуже емоційно. На ньому були присутні хлопці, які отримали поранення ще у 2014 році, слово мали бойові офіцери та родичі загиблих військовослужбовців».

Після церемонії відкриття та освячення до пам’ятника поклали квіти та поставили свічки.

Фото: Назар Ільницький


Переглядів: 185

Останні новини