Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

На нелегальній «шахті» на окупованій Луганщині стався вибух

На нелегальній «шахті» на окупованій Луганщині стався вибух


У четвер, 25 квітня, стався вибух на нелегальній шахті «Схід-Карбон», розташованій в селищі Юр’ївка (Лутугинський район) на тимчасово окупованій території Луганської області. За попередніми даними, загинули троє шахтарів. Станом на сьогодні доля ще 14 людей – невідома.

Глава Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив, що на шахті було зафіксовано три вибухи. Однак провести повноцінну рятувальну операцію на окупованій території до сьогоднішнього дня так і не спромоглися через відсутність «відповідних служб та можливостей, щоб ліквідувати наслідки цієї аварії».

На ЧП відреагували у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Зазначимо, що «шахта», на якій стався вибух – копанка. Зазвичай так називають місця, де ведеться нелегальне видобування вугілля та, відповідно, не дотримуються правила техніки безпеки. Цю «шахту» легалізувала окупаційна «влада» так званої «ЛНР». З огляду на те, що після окупації багато легальних шахт закрили, місцеві мешканці пішли працювати на нелегальні копанки.

Ще у 2017 році з’явилася інформація про те, що з початку війни на Донбасі на території ОРДЛО через підтоплення або повне затоплення не підлягають експлуатації 38 шахт. Також через це може скластися несприятлива екологічна ситуація в усім регіоні.


Переглядів: 130

Останні новини