На Всеукраїнський форум до Києва приїхали понад 160 волонтерів

На Всеукраїнський форум до Києва приїхали понад 160 волонтерів


У суботу, 27 жовтня, у Києві відбувся Всеукраїнський волонтерський форум. У ньому взяли участь понад 160 волонтерів із різних міст України.

Організаторами заходу стали Рада Волонтерів при Міноборони, Фонд «Повернись живим», Фонд Діани Макарової, ГО «Юридична сотня», БО МБФ «Чисте небо», БО «БФ «Харків з тобою», ВГ «Хелп Армі» та ГО «ВО «Патріот». Також на форумі були присутні представники Міністерства оборони, Генерального штабу ЗСУ та Служби безпеки України.

Під час панелей та «круглих» столів учасники заходу обговорили важливі питання щодо соціального захисту військовослужбовців, медичного забезпечення, взаємодії та координації волонтерів з відповідними службами Міноборони та Генштабу ЗСУ, перспективи волонтерського руху та створення волонтерського сервісного центру. Також підняли й незручні теми: необхідність акредитації для волонтерів, які їздять з допомогою до зони проведення ООС, питання безпеки та дискредитації діяльності волонтерів та активістів.

Відбувся конструктивний діалог між волонтерами та представниками Міноборони, Генштабу та СБУ. Учасники мали можливість обговорити питання інформаційної безпеки, взаємодії волонтерів між собою і з владою, задати питання представникам департаментів Міноборони та Генштабу під час «круглих» столів.

«Насправді, консолідація волонтерів – це важлива складова безпеки України», – зазначили учасники форуму.

Результати та висновки обговорень незабаром будуть викладені у окремому документі.

Фото: Євген Жилкін, Юрій Нємикін


Переглядів: 245

Останні новини