Навиліт або позивний “Фартовий”

Навиліт або позивний “Фартовий”


– У мене довго не було позивного. Приїхав на Бутівку, хлопці питають, а я кажу — немає. На другий день бойовики почали обстрілювати мою позицію, я відповідав. Раптом мене відкинуло. Прибіг мій товариш, питає: “Навиліт?”. Я кажу, та ні, не може бути. Потім з’явились медики, перев’язали, замазали. Виявилось, куля найманця прилетіла в амбразурину, розкололась, і оболонка потрапила мені в щоку. «Фартовий», – сказав тоді хтось із медиків. Так я Фартовим і став.

Фартовий уже більше 5 років у Збройних силах, і бойовий шлях 72-ї бригади – це і його історія. Нині він обороняє передові позиції на Донеччині.

– Зараз такий час, кожний шурхіт підозрілий, – каже Фартовий. – Хлібне перемир’я, тихо. Це мене часом тривожить більше, ніж обстріли. Бо якщо противник не стріляє, є підозра, що “бігають” його ДРГ.

За словами “не допустити проникнення сил противника” стоїть щоденна непроста робота: укріплення, удосконалення позицій, протидиверсійна робота.
– Чим краще ти укріпився, тим більше шансів вижити. Тим більше хлопців вціліє, – каже Фартовий. – А найголовніше у нас – це люди.

Фото автора 


Переглядів: 450

Останні новини