Призначено нового секретаря РНБО. Що про нього відомо?

Призначено нового секретаря РНБО. Що про нього відомо?


У четвер, 3 жовтня, призначено нового секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Ним став Олексій Данілов. Відповідний указ з’явився на сайті президента України.

Хто такий Олексій Данілов?

Олексій Данілов, 57 років, народився у місті Красний Луч Луганської області. Освіту здобував у Старобільському радгосп-технікумі (1981 рік), Луганському педагогічному університеті імені Шевченка (1999), Східноукраїнському національному університеті імені Даля (2000), Луганському інституті внутрішніх справ МВС України (2000).

З липня 1994 по вересень 1997 – міський голова Луганська. У 2000 році став радником Комітету ВРУ з питань промислової політики і підприємництва. 2001 – 2005 рр. — засновник і голова Громадської організації «Луганська ініціатива», 2002–2005 рр. — заступник директора Інституту європейської інтеграції та розвитку.

У 2004 році був керівником Луганського регіонального штабу кандидата в президенти Ющенка. З лютого по листопад 2005 року обіймав посаду голови Луганської облдержадміністрації. Народний депутат V скликання (травень 2006 – листопад 2007) від Блоку Юлії Тимошенко. У вересні 2007-го – кандидат в нардепи від Партії вільних демократів.

На посаду заступника секретаря РНБО був призначений 23 липня цього року.

У серпні цього року в інтерв’ю виданню «theБабель» Данілов казав: «Я ще у 2013 році говорив, коли ця донецько-російська Партія регіонів була на піку і про жодні протести не йшлося, що їхнє правління скоро закінчиться. Мене просили надати певну послугу для глави Нацбанку часів Азарова. Я відмовився та сказав: «Дивіться, їм скоро всім кінець». А мені казали: «Не може бути, ти не розумієш! Вони прийшли на все життя». Я кажу: «Їх усіх виженуть з цієї країни, як собак». Це було літо 2013 року. Я не очікував, що це буде настільки криваво. Але вони були цинічними хлопцями».

Нагадаємо, 27 вересня Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк написав заяву про звільнення з посади. 30 вересня він був звільнений з посади.


Переглядів: 243

Останні новини