Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

Нескорені. Збірна України на Invictus Games розпочала тренування (ФОТО)

Нескорені. Збірна України на Invictus Games розпочала тренування (ФОТО)


У четвер, 21 листопада, відбулося відкриття тренувального табору збірної України на Invictus Games 2020 в Гаазі.

Учасники команди поспілкувалися з представниками Міністерства у справах ветеранів, Міністерства оборони, представниками фонду «Повернись живим», а також послом Нідерландів в Україні Йоганнесом де Молом. Протягом дня спортсмени проходитимуть медичний огляд та індивідуальну роботу з тренерами по розробці спортивної програми.

«У кожного з вас є причина, чому участь в Іграх стане новою можливістю відчути смак життя. Вам лишилось підхопити цей прапор та гідно представити Україну на міжнародній арені в Гаазі», – сказав учасникам збірної засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега.

«Друзі, Ігри Нескорених – про реабілітацію та спорт, але не про медалі. Цей проект про здоровий дух суперництва. Ви дуже круті! Слава Україні», – додав перший заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет.

Попереду у збірної – тиждень тренувань. Таких таборів до відправлення на міжнародні змагання буде три. Учасники тренуватимуть у таких дисциплінах: біг, стрибки в довжину, штовхання ядра, веслування на тренажері, велоспорт на шосе, пауерліфтинг, плавання, стрільби з лука, біг на візках, перегони на велосипедах з ручним керуванням.

Нагадаємо, до збірної обрано 20 учасників: Дмитро Афанасьєв (Львів, діючий військовослужбовець НГУ), Андрій Бадарак (місто Клевань, Рівненська область, ветеран війни на Донбасі, ЗСУ), Ігор Безкаравайний (Київ, ветеран, ЗСУ), Олексій Бобчинець (Одеса, діючий військовослужбовець ЗСУ), Ігор Галушка (Львів, ветеран, НГУ), Іван Герецун (селище Іспас, Чернівецька область, ветеран ЗСУ), Максим Єрмохін (місто Старокостянтинів, Хмельницька область, діючий військовослужбовець ЗСУ), Сергій Калитюк (Львів, ветеран, ЗСУ), Павло Ковальський (Луцьк, ветеран, ЗСУ), Віктор Легкодух (Львів, ветеран, ЗСУ), Іван Лепеха (Рівне, ветеран, ЗСУ), Артем Лукашук (Черкаси, ветеран, ЗСУ), Володимир Мусяк (місто Карлівка, Полтавська область, ветеран, Українська добровольча армія), Сергій Наумов (Харків, ветеран, НГУ), Юлія Паєвська (Київ, діючий військовослужбовець, ЗСУ), Сергій Прядка (Черкаси, ветеран, ЗСУ), Рустам Росул (Мукачево, ветеран, Державна прикордонна служба), Іван Рудий (Київ, ветеран, ЗСУ), Родіон Сітдіков (Київ, ветеран, НГУ), Василь Стуженко (Кривий Ріг, ветеран, ЗСУ).

«Invictus Games» – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, участь у яких беруть поранені військовослужбовці та ветерани війни з різних країн. «Invictus Games» засновані у 2014 році принцом Гаррі. Змагання відбувалися у Лондоні (Велика Британія), Орландо (США), Торонто (Канада), Сіднеї (Австралія). У 2020 році «Invictus Games» проведуть у Гаазі (Нідерланди) 9 – 16 травня.


Переглядів: 582

Останні новини