Обстріл у Мар’їнці: Пропагандистські «медіа» звинуватили у пораненні місцевого мешканця українську армію

Обстріл у Мар’їнці: Пропагандистські «медіа» звинуватили у пораненні місцевого мешканця українську армію


Черговий інцидент стався у Мар’їнці (Донецька область). Вдень 21 жовтня бойовики обстріляли населений пункт з напрямку окупованого селища Трудівський. Поранення отримав 40-річний місцевий мешканець Володимир. У цей час він саме ремонтував дах свого будинку, який раніше постраждав від осколків.

Їхати до місту обстрілу «швидка» допомога відмовилася. Донька пораненого чоловіка звернулася до військового лікаря на опорному пункті українських бійців, що розташований неподалік. Той надав місцевому мешканцю допомогу та евакуював до лікарні Курахово. Чоловік отримав проникаюче поранення ноги.

Наступного дня Володимиру зателефонувала знайома з окупованої території Донбасу та розказала, що на місцевих телеканалах повідомили, що його «підстрелили українські військові під час сварки біля магазину».

«Такої ганебної брехні я не чув ніколи. Вони ще й мої персональні дані назвали: прізвище, ім’я, по-батькові, рік народження й адресу проживання», – прокоментував Володимир та зазначив, що виїжджати з рідного міста не збирається.

Таким чином, пропагандисти вкотре показали, що воюють проти України не тільки зброєю, але й інформаційно.

Фото: прес-служба 28-ї окремої механізованої бригади


Переглядів: 140

Останні новини