Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

Під Одесою сформували нову бригаду морпіхів. Фото

Під Одесою сформували нову бригаду морпіхів. Фото


На Одещині сформували нову бригаду морської піхоти (МП). 35-та окрема бригада морської піхоти стала другим таким підрозділом в Україні. З місцем постійної дислокації майже на околицях Одеси, в селищі Дачне.

В підрозділі наразі служать військовослужбовці, зокрема, зі 137-ого батальйону морпіхів, який, власне, і увійшов до складу новоствореної бригади. Тож в зовсім новенькому підрозділі вже служить чимало досвідчених воїнів – тих, хто пройшов АТОООС і має реальний бойовий досвід.

Матрос Дмитро Бабчук – один з таких. Ще перебуваючи у складі 137-ого окремого батальйону МП, встиг повоювати на Донбасі. 22-річний хлопець родом з Енергодару Запорізької області, кандидат в майстри спорту з боксу. Пригадує, армія його завжди цікавила, особливо –  після розповідей дідуся, який свого часу служив у флоті. Тож в якийсь момент Дмитро вирішив, що служба – його покликання. І цілеспрямовано пішов саме до морської піхоти, адже переконаний, що це дійсно еліта війська.

Бабчук зауважує, армія – справа непроста і не для слабких. «Реально спортивна підготовка дуже допомагає. Особливо, коли марш-кидки і за кілька днів десятки кілометрів доводиться крокувати, ще й з важкезним рюкзаком. Але ми долаємо це. Морську піхоту рахую елітою, адже ми багатозадачні. Можемо воювати й на суші, й на морі. Крім того, стрибаємо з парашутами, як десантники. Постійо тренуємося, аби бути універсальними воїнами», – каже Дмитро.

Нині хлопець мешкає у новозбудованій казармі. Адже паралельно з набором до новоствореної бригади, триває будівництво військового містечка за стандартами НАТО. Вже скоро тут з’являться ще кілька нових та сучасних казарм для військовослужбовців контрактної та строкової служби, а також гуртожитки для офіцерського складу. Крім того, незабаром тут з’являться: медчастина, майданчики для гри у волейбол, баскетбол і міні-футбол. Їдальню на 500 місць. Планують звести й власну котельню. Все це – аби військове містечко відповідало сучасним стандартам кращих армій світу.

Наразі одна казарма вже збудована повністю, ще кілька об’єктів знаходяться на завершальній стадії будівництва. На зведення сучасного містечка Міністерство оборони виділило майже чверть мільйона гривень. Його будівництво планують завершити вже наступного року. А поки 35-та окрема бригада морської піхоти набирає в свої лави бажаючих долучитись до великої сім’ї морпіхів і стати до лав еліти війська.

Всі фото автора.


Переглядів: 359

Останні новини