Попри спалах у психоневрологічному інтернаті, «Укрзалізниця» відновила продаж квитків до Слов’янська

Попри спалах у психоневрологічному інтернаті, «Укрзалізниця» відновила продаж квитків до Слов’янська


Акціонерна компанія «Укрзалізниця» відновила продаж квитків до Слов’янська та зупинку поїздів на станції у зв’язку з пом’якшенням карантинних заходів у місті. Водночас, коронавірус виявили у 22 працівників слов’янського психоневрологічного інтернату.

В «Укрзалізниці» спираються на рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Донецької обласної державної адміністрації.

«Зараз відновлено зупинку на станції Слов’янськ поїздів далекого сполучення №1/2 Івано-Франківськ – Костянтинівка, №712/711 Київ – Костянтинівка та №126/125 Київ – Костянтинівка», – йдеться в повідомленні.

Крім того, відновили зупинку в Слов’янську приміські поїзди №6018 Фенольна – Лиман, №6225 Святогірськ – Краматорськ, №6002 Слов`янськ – Святогірськ, № 6208 Слов`янськ – Курдюмівка, №6231 Святогірськ – Скотувата, №6244 Скотувата – Близнюки, №6251 Близнюки – Скотувата, №6072 Скотувата – Слов`янськ, №6004 Костянтинівка – Святогірськ, №6249 Лиман – Фенольна, №6219 Лиман – Близнюки.

Допоможіть незалежному військовому медіа! Підтримайте нас будь-якою сумою на Патреоні.

Водночас, голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко повідомляє про збільшення захворюваності у місті.

«+23 нові випадки COVID-19 лабораторно підтвердили протягом доби 24 червня на Донеччині – один у Краматорську, 22 – у Слов`янську», – написав Кириленко на своїй сторінці у Facebook.

+23 нові випадки COVID-19 лабораторно підтвердили протягом доби 24 червня на Донеччині – 1 у Краматорську, 22 – у Слов'…

Опубліковано Павлом Кириленком Середа, 24 червня 2020 р.

У Краматорську інфікована 53-річна жінка, яка прибула з-за кордону, у Слов’янську – медичні працівники психоневрологічного інтернату.

«Усі вони – з кола контактних осіб, у яких наявність коронавірусу була підтверджена раніше. Наразі проводиться обстеження всього персоналу та пацієнтів медзакладу», – зауважив голова ОДА.

Нагадаємо, квитки до Слов’янська та зупинку у місті скасували 6 червня через карантин.

Головне фото: wikimapia

Хочеш знати більше? Підпишись на нас в Telegram, щоб оперативно дізнаватися новини військової сфери в Україні та світі.

Останні новини:


Переглядів: 291

Останні новини