Поранених полонених українських моряків перевели у Лефортово

Поранених полонених українських моряків перевели у Лефортово


Трьох поранених українських моряків – Андрія Ейдера, Андрія Артеменко та Василя Сороку –перевели з тюрми «Матросская тишина» до СІЗО «Лефортово».

Цю інформацію підтвердила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

«Ми й досі не маємо повної і об’єктивної інформації щодо стану їх здоров‘я, в двох моряків залишаються металеві осколки в руках після обстрілів і поранень. Українська сторона наполягає на наданні достовірної інформації про здоров‘я хлопців, їх належне лікування і допуск незалежних лікарів», – повідомила Геращенко.

За словами матері одного з поранених моряків Євгенії Ейдер, військовополонених перевели до СІЗО 25 січня.

«Їх перевели, таємно, тихо, в суботу. Так і не дали оглянути незалежним лікарям», – зазначила Євгенія Ейдер.

Раніше повідомлялося, що один з моряків, Василь Сорока, має проблеми з пораненою рукою.

«Рука набрякла (а пальці не працюють) тому що її другий місяць не лікують і не оперують (не в СІЗО, а в спеціалізованій клініці, після необхідних досліджень). Тому що пошкоджено серединний нерв і там залишились уламки, які очевидно перетискають нерв і сухожилля, і рука не відновлюється і не відновиться, якщо Василя не переведуть до лікарні і не почнуть лікувати, не прооперують», – повідомляла адвокат Євгенія Закревська.

Рука Василя Сороки. Фото: Євгенія Закревська / Facebook

Нагадаємо, 25 листопада РФ напала на Україну у відкритому морі. Російський прикордонний корабель «Дон» здійснив таран українського рейдового буксира. В результаті, три наших кораблі, які не порушували домовленостей про співпрацю на морі, були захоплені російським спецназом.


Переглядів: 268

Останні новини