КБ «Луч» показав успішні випробування ракети «Нептун» відео

КБ «Луч» показав успішні випробування ракети «Нептун» відео


Конструкторське бюро «Луч» оприлюднило повне відео випробувань комплексу РК-360МЦ «Нептун», які відбулися 17 червня на полігоні ЗСУ «Алібей».

Про це КБ повідомило на своїй сторінці у Facebook.

«Чергові випробування протикорабельної крилатої ракети Р-360 “Нептун” завершилися успішно. Це результат величезної праці людей, які сумлінно виконують свою роботу», – йдеться у супровідному тексті.

Як зазначали у КБ «Луч» раніше, здійснили два бойові пуски крилатих ракет по морських мішенях, встановлених на відстані приблизно 80 кілометрів від берега. Обидві ракети з першого разу влучили в ціль.

Р-360

#КБЛУЧ 🇺🇦 #Нептун Чергові випробування протикорабельної крилатої ракети Р-360 «Нептун» завершилися успішно. Це результат величезної праці людей, які сумлінно виконують свою роботу.

Опубліковано КБ "ЛУЧ" Пʼятниця, 26 червня 2020 р.

«Ми готові до виробництва та поставки даного комплексу у війська. Ми працюємо над наступним кроком, це – зміна наземної бази на повітряну та корабельну. Для підготовки такого екіпажу патрібно 2-3 місяці», – заявив генеральний конструктор та генеральний директор ДП «ДержККБ «Луч» Олег Коростельов.

Генеральний директор ДП «ДержККБ «Луч» Олег Коростельов
Фото Генштаб ЗСУ

Як раніше повідомляв Defense Express, під час випробувань 17 червня, до межі закритого під час стрільб сектору акваторії підійшли кораблі Чорноморського флоту РФ, які намагались засобами радіоелектронної боротьби подавити керування та наведення крилатої ракети. Проте на роботу комплексу РК-360МЦ «Нептун» це не вплинуло.

Допоможіть незалежному військовому медіа! Підтримайте нас будь-якою сумою на Патреоні.

Випробування РК-360МЦ «Нептун»
Фото Генштаб ЗСУ

РК-360МЦ «Нептун» – це комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою, призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів та транспортів, які діють як самостійно так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіо-контрасних цілей, у простих і складних метеорологічних умовах у будь-який час доби і року, при активній вогневій та радіоелектронній протидії противника.

Дальність стрільби, км до 280
Віддаленість стартової позиції від берегової смуги, км до 25
Максимальний боєкомплект комплексу, од. 72
Максимальна кількість ракет Р-360 в залпі з
чотирьох пускових установок УСПУ-360, од.
16
Інтервал пуску в залпі, с 3-5
Максимальна швидкість руху, км/год:
по шосе 70
по ґрунтових дорогах 20
Час розгортання комплексу на новій позиції, хв до 15
Діапазон висот польоту ракет Р-360 над
гребенем хвиль на кінцевій ділянці траєкторії, м
3-10

Головне фото: Генштаб ЗСУ

А в нас є канал у Telegram! Лише там ми публікуємо регулярні огляди міжнародних новин військової сфери. Підписуйтеся та будьте в курсі.

Останні новини:


Переглядів: 652

Останні новини