Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

Пожежі на Луганщині. «Повернись живим» та МЗС допоможуть військовим медикам

Пожежі на Луганщині. «Повернись живим» та МЗС допоможуть військовим медикам


Фонд «Повернись живим» та Міністерство закордонних справ України прийняли рішення закупити медикаменти та засоби медичного призначення відповідно до запиту військових медиків, які зараз надають допомогу постраждалим під час пожеж на Луганщині місцевим мешканцям та воїнам ООС.

Нагадаємо, наприкінці квітня МЗС та фонд «Повернись живим» провели спільну акцію «Захисти захисника». У її межах українські дипломати в усьому світі (зі 109 закордонних дипломатичних установ та центрального апарату МЗС) перерахували частину своєї заробітної плати на потреби медиків ЗСУ, які сьогодні протистоять двом загрозам: епідемії COVID-19 та російській агресії на Донбасі.  

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.

Загальна сума допомоги склала понад 1 мільйон 750 тисяч гривень.

На частину з цих коштів фонд закупив 5000 реагентів для проведення ПЛР-досліджень на коронавірусну інфекцію. Частина грошей була направлена на придбання 1200 захисних костюмів для військових медиків.

Станом на сьогодні, на рахунку фонду «Повернись живим» залишилося 160 500 гривень від 1,7 мільйона, які перерахували українські дипломати. Саме ці кошти й будуть використано на допомогу військовим медикам на Луганщині. Зокрема, є нагальна потреба у гідрогелієвих пов’язках різних розмірів, контурних пов’язках, Пантенолі або його аналогах. За словами медиків, усього цього потрібно якомога більше.

А в нас є Telegram! Лише найважливіші новини та аналітика безпекової сфери України, а також лише на цьому каналі міжнародні військові новини та гучні події, які не висвітлюють вітчизняні ЗМІ.

Головне фото: пресслужба ДСНС

Останні новини:


Переглядів: 369

Останні новини