Верховна Рада проголосувала за нового очільника Мінвету

Верховна Рада проголосувала за нового очільника Мінвету


У середу, 4 березня, було призначено нового очільника Міністерства у справах ветеранів. Ним став Сергій Бесараб.

Сергій Бесараб, 64 роки, генерал-лейтенант. Закінчив Київське вище загальновійськове командне училище, Військову академію імені Фрунзе (1990 рік, Москва), Національну академію оборони України (2002 рік, Київ).

Служив командиром окремого комендантського взводу, ад’ютантом секретаріату військового округу, викладачем військової кафедри Української сільськогосподарської академії, командиром мотострілецької роти, командиром мотострілецького батальйону.
З 2002 року обіймав посаду начальника штабу – першого заступника командувача армійського корпусу Північного оперативного командування. З 2005-го був начальником Територіального управління «Північ». 2007 рік – командир 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ, начальник Дніпропетровського гарнізону.
У 2012 році обіймав посаду першого заступника командувача Сухопутних військ ЗСУ. У 2015–2017 роках був командувачем АТО.

У травні 2016 року в коментарі «Громадському радіо» засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега сказав: «Новий командувач АТО генерал Бессараб забороняє стріляти з артилерії у відповідь на обстріли бойовиків, які нахабно підтягнули свою артилерію і кладуть снаряди куди хочуть. Навіть місцеві бабусі, які ходили на референдум, просять вдарити по сепаратистах з усієї сили, тому що більше немає сил терпіти. Серед місцевих жителів є поранені, адже сепаратисти не завжди б’ють точно, і снаряди прилітають у приватний сектор, де живуть люди».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Призначено нового міністра оборони. Що про нього відомо?

Нагадаємо, раніше Міністерство у справах ветеранів та тимчасово окупованих територій очолювала Оксана Коляда. На цю посаду її призначили 29 серпня 2019 року.

Наразі відомство планують розподілити на Мінвет і МінТОТ. Як повідомляє Інтерфакс, на посаду Міністерства у справах тимчасово окупованих територій пропонують Олексія Резнікова – представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

Нагадаємо, у середу, 4 березня, Верховна Рада затвердила склад нового уряду під керівництвом прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.


Переглядів: 498

Останні новини