Призначений новий голова Служби зовнішньої розвідки. Що про нього відомо?

Призначений новий голова Служби зовнішньої розвідки. Що про нього відомо?


Головою Служби зовнішньої розвідки став Владислав Бухарєв. Спочатку про це під час брифінгу заявив замголови Адміністрації президента Руслан Рябошапка, пізніше відповідний указ з’явився на офіційному сайті голови держави.

Владиславу Бухарєву 50 років. Він – народний депутат України VIII скликання, на службу до Служби безпеки України прийшов у 1992 році. З грудня 2007-го до березня 2010-го був першим заступник глави Державної податкової адміністрації України та начальником податкової міліції. Після цього перебував на пенсії, а у березні-липні 2014 року обіймав посаду першого заступника глави СБУ. З липня до жовтня 2014-го – офіцер з особових доручень глави СБУ.

З жовтня 2014 року – народний депутат ВРУ, член фракції «Батьківщина», член Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Має спеціальне звання генерал-лейтенанта податкової міліції та військове звання генерал-лейтенанта.

Нагадаємо, з березня 2019 року обов’язки голови Служби зовнішньої розвідки тимчасово викокував Андрій Алексєєнко, який раніше був заступником голови Служби Єгора Божка, звільненого з посади указом президента 13 березня.


Переглядів: 240

Останні новини