Тату на передовій: як дівчина-військовослужбовець робить малюнки на тілі (Фото)

Тату на передовій: як дівчина-військовослужбовець робить малюнки на тілі (Фото)


Тату на передовій собі та побратимам – таке захоплення має військовослужбовець однієї з бригад ЗСУ Наталя Борисовська. Татуюванням дівчина займається менше місяця. Каже, спеціальну машинку придбала собі у якості подарунку на Новий рік.

«Коли замовляла машинку, мені з салону передзвонили хлопці й кажуть: «Може вам прислати рожеву? Ви ж дівчинка». Я кажу: «Ні, я – військова, давайте мені чорну», – сміється Наталя.

Вона вже набила собі чотири татуювання, п’яте – ще у роботі. Ескізи Наталя бере готові, а потім додає до них щось своє.

«Мене це дуже сильно відволікає. Коли важко на душі, це просто необхідно. Хтось малює, хтось пише вірші, а я роблю татуювання. Мені якось написав у Facebook один хлопець: «Як можна потрапити до вас на сеанс?». Я відповідаю: «Дуже легко, через військкомат». Він не зрозумів, питає: «В сенсі?». Відповідаю: «Ви призиваєтеся, говорите, де служите і я до вас під’їду». Ось такий виклик додому», – розповідає Наталя.

Дівчина прийшла на службу у 2009 році. Коли в Україні почалася війна, виконувала бойові завдання у Краматорску, Дебальцевому, Вуглегірську, Зайцевому та Світлодарській дузі. Зараз Наталя знову на передовій. Новина про те, що у зоні проведення ООС з’явився тату-майстер, розповсюдилася швидко. Тож на Наталю вже чекають побратими.

«На різних позиціях на мене вже чекають хлопці, – говорить дівчина. – Звісно, я роблю все стерильно. До того ж, гроші за це не беру, у мене татуювання безкоштовні».

Нагадаємо, ветеран війни на Донбасі, вимушений переселенець, спецкор телеканалу «Україна» Олександр Махов зробив татуювання у вигляді зображення однієї зі сторінок благодійного календаря Фонду «Повернись живим».


Переглядів: 884

Останні новини