Терористи створили базу «зрадників «ДНР»

Терористи створили базу «зрадників «ДНР»


Терористи створили базу, куди вносять відомості про «зрадників» невизнаної «ДНР». Відповідні групи під назвою «Новая Русь» з’явилися у соціальних мережах – у Facebook, Вконтакте, Одноклассники та Twitter.

Наразі у них нараховується близьк десятка осіб. Всі вони – російські військові, які воюють на Донбасі, найманці з місцевого населення і так звані «політичні діячі».

«Когда в 2014 началась «Русская весна» на Донбассе все мы ждали перемен к лучшему […] К сожалению, пока весь Донбасс с замиранием сердца следил за событиями на фронте, мы не заметили, как власть в Донецке и Луганске захватили откровенные мародеры и аферисты […] Мы, патриоты Донбасса, приняли решение объединиться, с целью переосмысления наших места и роли. Наша цель – избавится от всех паразитов, что дружно уселись на шею простому работяге и защитнику Донбасса. Пришло время Новой Руси!», – йдеться в описі груп у соцмережах.

«Гріхи», за які борців за «народні республіки» зараховують до зрадників, різні: починаючи від татуювань зі свастикою, закінчуючи хабарами, торгівлею гуманітарною допомогою та армійською амуніцією, покриванням злочинів, налагодженням корупційних схем.

Пости-компромат публікуються з фотографіями. Цікаво, що, виходячи з текстів, адміністратори груп позиціонують себе нейтральною стороною, яка не підтримує ані проукраїнську, ані проросійську позицію.

Як вдалося дізнатися «Повернись живим», деякі з тих, хто присутній у базі, вже почали «чистити» або видалять свої сторінки у соцмережах.

Поки що така база актуальна лише для Донецької області.


Переглядів: 257

Останні новини