У Києві презентують документальний фільм «Вірю, чекаю, молюся» (ВІДЕО)

У Києві презентують документальний фільм «Вірю, чекаю, молюся» (ВІДЕО)


У Києві 5 листопада відбудеться презентація документального фільму «Вірю, чекаю, молюся». У ньому свої історії розказують колишні військові та цивільні полонені. Також у стрічці піднімається тема пошуку зниклих безвісти під час війни на Донбасі.

«Якщо когось ображають, когось принижують через те, що вони люблять Україну, я не можу ставитися до цього спокійно. Мені болить тема зниклих безвісти та полонених, – розповіла «Повернись живим» режисер стрічки Катерина Стрельченко. – Люди, які втратили своїх рідних, вони немов поламані. Треба шукати в собі багато внутрішніх сил, аби взагалі вистояти та йти далі по життю. Я це відношу це до неочевидних втрат війни. Саме цей випадок з полоненими, які повертаються з війни, але, насправді, це не так. Вона переслідує їх у снах, у спогадах. Або ті родини, які мають підтвердження ДНК, але все одно вірять у те, що їхній близький живий. І ця надія залишиться з ними до кінця».

Зйомки документального фільму стартували у травні и тривали близько п’яти місяців. До середини грудня його покажуть у понад 30 містах України.

«Люди пишуть, що хочуть подивитися фільм, і ми не маємо сили відмовити. Наприклад, невеличке місто Глухів на межі з Росією чи містечко на Вінниччині на межі з Молдовою. Хоча, є такі думки, що люди втомилися від війни, тому ніколи не знаєш, як вони відреагують», – говорить Катерина Стрельченко.

Показ документального фільму відбудеться у Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) 5 листопада о 19:00. Вхід на презентацію вільний. Перед показом та після відбудеться зустріч та спілкування зі знімальною командою.


Переглядів: 217

Останні новини