У Станиці Луганській відкрили відновлений міст (ФОТО)

У Станиці Луганській відкрили відновлений міст (ФОТО)


У середу, 20 листопада, у Станиці Луганській відкрили відновлений міст через річку Сіверський Донець, яким місцеві мешканці перетинають лінію розмежування.

На відкритті були присутні посли Німеччини та Франції, спецпредставник глави ОБСЄ Мартін Сайдік, а також президент України Володимир Зеленський.

За словами президента, зараз ще триває розбирання тимчасового пішохідного моста, встановленого 4 жовтня, тож, повністю відремонтована дорога буде відкрита через декілька днів.

Фото з сайта president.gov.ua
Фото з сайта president.gov.ua

Нагадаємо, міст був підірваний унаслідок бойових дій на Луганщині у 2015 році. З того часу для того, щоб люди мали змогу переходити лінію розмежування, було встановлено тимчасову переправу.

За словами глави Станично-Луганської райдержадміністрації Юрія Золкіна, окупанти за гроші допомагали переправлятися тим, хто не міг самостійно подолати зруйнований міст, щоб перейти з непідконтрольної Україні території та вільну, й навпаки, зокрема, людям похилого віку та людям з інвалідністю.

Міст, серпень 2019 року. Фото: прес-центр ООС / Facebook

Відновленню моста передувало розведення сил та засобів на ділянці в Станиці Луганській. Воно стартувало 26 червня цього року, а 30-го було завершено. Потім відбувалося розмінування прилеглої території співробітниками ДСНС України, 24 серпня українська сторона почала демонтували фортифікаційні споруди біля зруйнованого моста, а після цього – роботи з відновлення.

Фото з сайта president.gov.ua
Фото з сайта president.gov.ua

Переглядів: 255

Останні новини