“Повернись живим” об’єднує Мінвет та депутатів-воїнів для захисту інтересів ветеранського бізнесу

“Повернись живим” об’єднує Мінвет та депутатів-воїнів для захисту інтересів ветеранського бізнесу


У четвер, 3 червня, у УНІА "Укрінформ" відбулася пресконференція, організована Фондом "Повернись живим" та Міністерством у справах ветеранів за участі співголів нещодавно утвореного міжфракційного депутатського об'єднання "За захист прав захисників України", міністерки Юлії Лапутіної та голови “Асоціації підприємців-ветеранів АТО” Сергія Позняка. 

Мета заходу – об'єднати учасників бойових дій та відповідальних депутатів і посадовців задля розвитку адекватної державної підтримки та реінтеграції ветеранів, зокрема допомагати їм відкрити чи розвивати власну справу. 

“Декілька тижнів тому, під час проведення Форуму підтримки ветеранського бізнесу, зорганізованого "Повернись живим" за підтримки Мінвету в рамках реалізації проєкту V-Corp спільно з ІREX, народилася ідея серед, в тому числі, присутніх тут депутатів, створити міжфракційне об'єднання "За захист прав захисників України" задля просування й змін в законодавчому і нормативно-правовому полі й розв'язання тих проблем, які роками накопичувалися й потребують втручання з боку депутатів. Власне, сьогодні ми зібрали 4 ключових стейкхолдерів: Міністерство у справах ветеранів, депутатів, громадськість, а також “Асоціацію підприємців-ветеранів АТО”, щоб презентувати МФО й поговорити про ті пріоритетні кроки, які ми маємо робити в майбутньому задля ефективного вирішення накопичених питань”, - директор Фонду "Повернись живим" Тарас Чмут. 

Співголовами нового міжфракційного депутатського об‘єднання "За захист прав захисників України" обрали ветерана-кіборга Андрія Шараськіна від фракції "Голос", ветеранку та засновницю "Госпітальєрів" Яну Зінкевич від фракції "Європейська солідарність" та ветерана Нацгвардії Єгора Чернєва від фракції "Слуга народу", які і долучилися до зустрічі з міністеркою у справах ветеранів Юлією Лапутіною, директором Фонду "Повернись живим" Тарасом Чмутом та головою “Асоціації підприємців-ветеранів АТО” Сергієм Позняком. 

"Дійсно, це важливий момент, як для усього ветеранського середовища, так і для нас - депутатів-ветеранів у Верховній Раді, тому що наша каденція хоч і триває вже понад півтора року, але при цьому, з урахуванням того, що у нас, на жаль, відсутній комітет у справах ветеранів, фактично питання ветеранів недостатньо відстоюється, всі зосереджені на своїх основних комітетах, так само як я більше зосереджена на медичному комітеті, і відповідно ми попускаємо багато важливих моментів, які вдалося би вирішити. Тому дане міжфракційне об'єднання і завдяки співпраці з громадськістю, і завдяки співпраці з Міністерством у справах ветеранів, надасть нам можливість створювати якісні, хороші законодавчі ініціативи, які буде можливо впроваджувати", - народна депутатка, ветеранка, співголова МФО "За захист прав захисників України" Яна Зінкевич. 

За підсумками пресконференції директор Фонду "Повернись живим" Тарас Чмут запропонував міністерці Юлії Лапутіній, членам ветеранського МФО у парламенті та експертам “Асоціації підприємців-ветеранів АТО” продовжити роботу над державною підтримкою ветеранського бізнесу та утворити спільну робочу групу, яка розроблятиме Державну стратегію підтримки ветеранського підприємництва. Очільниця Мінвету запросила її учасників для зустрічі на базі міністерства.  


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


 

 


Переглядів: 758

Останні новини