Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

2021 рік у цифрах й проєктах військового та медіавідділу "Повернись живим"

2021 рік у цифрах й проєктах військового та медіавідділу "Повернись живим"


Ефективно воювати, здатна лише така армія, яка є навчена і відповідним чином забезпечена. І це саме той момент, коли успіх солдатів, залежить від ефективності менеджерів.

Цей матеріал – короткий звіт команди "Повернись живим" перед донорами на "Спільнокошті" та гарна нагода розповісти про все те, що колектив організації встиг зробити протягом 2021 року. 

Допомога армії

Минулого року співробітники військового відділу Фонду супроводжували 14 ротацій бойових підрозділів. Мається на увазі, що спеціально навчені люди, виїздили на передову. Прямо на місці вони оцінювали, скільки та яких пристроїв та приладів, той чи інший підрозділ потребує і як в кожній окремій ситуації армії може допомогти фонд.

Ця "тактика" не є ноу хау, вона практикується вже багато років, і довела свою ефективність. Цей "аудит" дозволяє раціонально розподіляти ресурси фонду, і буквально, використовувати кожну копійку, отриману від благодійників, з максимальною користю.

Раціональне розподілення ресурсів, дозволило, крім всього іншого, винайти кошти і доставити та встановили 25 мобільних комплексів спостереження, які спеціально були розроблені для потреб війська співробітниками відділу.

Окрім цієї, відносно "рутинної" роботи, протягом минулого року менеджери відділу розробили та реалізували такі проєкти:

  • Організація мобільного пункту управління артилерії для 72 бригади;
  • Організація мобільного командного та розвідувального пункту для 39-го та 38-го зенітно-ракетних полків;
  • Організація та побудова тактично-оперативного центру для 14 бригади;
  • Побудова батальйонної системи відеоспостереження (за полем бою) для 3 батальйону 93 бригади.

Зовсім не секрет, і не таємниця, що співвідношення втрат в російсько-українському протистоянні є 4-1. Тобто на одного загиблого українського солдата припадає (в середньому) 4 російських бойовики.

Це має причину, українці не можуть закидувати супротивника тілами, то ж вимушені мистецтву війни вчитися. І фонд "Повернись живим", окрім забезпечення армії приладами і спорядженням, вже досить давно веде кілька програм з навчання і підвищення кваліфікації українських солдатів.

Так, в рамках постійного курсу саперної справи, цього року було впроваджено так звану "групову сумку сапера" - комплект спорядження та інструментів, який передається в саперні підрозділи, після проходження особовим складом цих підрозділів відповідного курсу навчання.

Окрім того, цього року було відкрито новий напрямок навчання. Досвідчені інструктори і техніки, навчають операторів БПЛА мистецтву "зовнішнього пілотування" і тут вже вірте на слово, але "джазу" у нас дають не тільки "Байрактари". 

Окрім цього, було профінансовано побудову тренажеру з гірської підготовки закритого типу, для одного з підрозділів ССО, бо коли ми забиратимемо назад Крим, хтось же має ловити по горах заблукалих "іхтамнєтов". 

Окрім того, було розроблено і впроваджено встановлення системи об’єктивного контролю для катерів ВМС. Ця система, працює як "чорна скринька" в літаку. Крім всього іншого, вона дозволяє побачити, як діяв екіпаж, якою була ситуація навколо корабля і що показували прилади. Це допомагає в навчанні екіпажів, розробці і перевірці на практиці нових тактичних прийомів, тощо.

І…хто зна, є вірогідність, що перше відео з заголовком "Українські спецпризначенці на Фіоленті" будуть зафільмовані саме завдяки цій системі.

"Ти можеш танцювати як бог, але яка різниця якщо про це ніхто не знає", – автор цієї фрази невідомий, припустимо що він, або вона Україну таки любили… але дійсно так, в сучасних реаліях – робити корисні речі замало. Треба ще ефективно про ці речі розповідати.

Протягом 2021 року медійний відділ ГО “Повернись живим!” досяг наступних результатів:

Командою медіавідділу було опрацьовано та опубліковано 5 докладних оглядів ситуації на фронті, знято та написано 13 репортажів, 41 дайджест новин, проведено 4 інтерв'ю з додатковими мультимедійними матеріалами. Також за останній рік ми опублікували 21 аналітичний матеріал та 128 новин.

На нашій сторінці у Facebook ми отримали охоплення на 1 525 449 людей більше ніж минулого року. Загальне охоплення становило 14 147 366 осіб. Тобто 14 мільйонів осіб, з перших рук отримували оперативну інформацію, як про роботу фонду, так і про загальну ситуацію на фронті.

В умовах, постійного інформаційного і дезінформаційного тиску з боку російських ЗМІ та ССО це є важливо.


ССО – Сили спеціальних операцій, це не тільки озброєні до зубів спецпризначенці, а і хитрі маніпулятори, тролі та "коментатори", які вкидають в медіаполе брехливі новини, чи інший подібний контент. 


Так от, загальна аудиторія сторінки в ФБ, за 10 місяців 2021 року сягнула 187 708 803 осіб. А чистий приріст нових читачів становить 193 177 читачів.

Facebook-сторінка “Повернись живим” перетнула позначку у 3 мільйони підписників та продовжує залишатися найбільшою спільнотою українського сегмента соцмережі. Люди так "втомились" що втомленими руками, зробили 1 065 869 репостів. Людям так, "нецікаво", що вони прокоментували дописи на сторінці 442 084 разів. Сайт організації https://savelife.in.ua/ за 10 місяців 2021 року відвідало 624 354 особи.

Twitter-сторінка “Повернись живим” за 12 місяців 2021 року зросла за кількістю підписників на 84,5% – до понад 3 400 читачів.
Загальне охоплення дописів організації у Instagram склало ‭1 994 736‬ читачів. Кількість підписників сторінки збільшилась на 5252 користувачі і становить понад 67 тисяч осіб.‬‬

Критики скажуть: "ок, щоб написати комент, багато сил витрачати не треба" і матимуть рацію. Але саме, завдяки широкому охопленню публікацій, про існування та діяльність фонду і досі дізнаються нові і нові люди.

Ці люди (і за то велика їм подяка) передають свої кошти на забезпечення українського війська різноманітними "цікавими гаджетами". Завдяки прозорій звітності, ці люди можуть бачити, куди йде кожна копійка і це збільшує довіру до організації загалом. І якось так, простий репост чи коментар, стає кулею чи снарядом, який наближує нашу перемогу.

Бо що? Бо нас цікавить український прапор над Ізвариним, в Севастополі і Ялті.

І так буде.

Як ви можете бачити, за час існування проєкту на даному ресурсі ми досягли неймовірних результатів. Ці результати ми досягли завдяки вашій системній підтримці, тому пропонуємо не зупинятись та продовжувати й надалі робити нашу армію ефективною.

Зробити це можна за посиланням або натиснувши кнопку "Долучитись" у правому верхньому кутку сайту. 


Переглядів: 2729

Останні новини