«30 днів вдячності»: Генштаб, Міноборони та «Повернись живим» запустили челендж до 30-річчя ЗСУ

«30 днів вдячності»: Генштаб, Міноборони та «Повернись живим» запустили челендж до 30-річчя ЗСУ


До 30-ї річниці створення Збройних сил України Міністерство оборони та Генеральний штаб спільно з фондом «Повернись живим» запускають челендж «30 днів вдячності».

Про це повідомляється на сторінці «Повернись живим» у Facebook.

У межах кампанії військові та цивільні запишуть короткі відео, в яких покажуть, що або кого саме захищають наші армійці.

Розпочав челендж Головнокомандувач Збройних сил України, генерал-лейтенант Валерій Залужний. У дописі він зауважив, що передусім захищає українське майбутнє — дітей та європейський вибір України.

Також до ініціативи долучився директор фонду «Повернись живим» Тарас Чмут. Керівники наголосив, що мирне та безтурботне життя в українських містах і селах можливе лише під синьо-жовтим прапором та з сильною армією, яка його захищає.

Щоб долучитися до челенджу, потрібно зняти коротке відео (5-10 секунд).У кадрі має бути військовий у повний зріст, який дивиться просто в камеру. Через кілька секунд після початку запису камера оминає військового, і глядач бачить за ним те, що він захищає (діти, прапор України, мирне місто тощо). Після цього ролик треба опублікувати у соціальних мережах з хештегом #ПідЗахистом ЗСУ #ЗСУ30.

Знімати та публікувати відео пропонується з 1 до 30 грудня, щоб символічно подякувати ЗСУ за захист країни та всіх нас.

 


Переглядів: 3091

Останні новини