"Авіація VS ЗРВ" — як підрозділи Повітряних Сил навчали один одного у бойових умовах

"Авіація VS ЗРВ" — як підрозділи Повітряних Сил навчали один одного у бойових умовах


У Повітряних Силах Збройних Сил України завершилось двостороннє командно-штабне навчання, у якому 96 бригада зенітних ракетних військ протистояла нападу 831 бригади тактичної авіації. 

Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування ПС ЗСУ. 

Як йдеться у публікації, навчання відбувалось в умовах, наближених до бойових, із максимальним залученням особового складу та військової техніки. Було окреслено умовну лінію розмежування сторін, заздалегідь визначений чіткий замисел навчань щодо проведення наступальних дій однією стороною та спроможність дати відсіч іншою.

Рішення на бойові дії приймали особисто командири та штаби бригад. Слідкували за навчаннями посередники з вищих штабів.

Завданням винищувачів було прорвати ППО противника та завдати повітряних ударів по умовних об’єктах. Відповідно завдання ЗРВ – вийти в нові позиційні райони, облаштувати приховані позиції і не допустити прориву, захопити цілі й умовно знищити їх. Таким чином протягом трьох діб авіація, зенітні ракетні, радіотехнічні війська, розвідка, РЕБ та інші підрозділи забезпечення вправлялись у веденні бойових дій на території кількох областей України.

Результати маневів у командуванні підготовки Командування Повітряних Сил не розголошують втім усі завдання, як вказано у висновках посередників та керівництва навчань, виконані у повному обсязі.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Як відзначають у Повітряних Силах, такі тренування підрозділів та частин проводяться далеко не вперше, змінюється лише їх формат. Спільні, двосторонні, командно-штабні навчання є підготовчими етапами до стратегічних навчань Збройних Сил України, які проводяться наприкінці кожного навчального року.

Раніше стало відомо: Французькі ЗМІ повідомляють, що під час свого візиту до Києва президент Франції Емануель Макрон запропонує керівництву України закуповувати для Збройних Сил винищувачі Dassault "Rafalе". 


Переглядів: 2962

Останні новини