Біля Шумів від кульового поранення загинув воїн ЗСУ

Біля Шумів від кульового поранення загинув воїн ЗСУ


В понеділок на Донеччині, в районі населеного пункту Шуми від несумісного з життям вогнепального поранення загинув воїн Збройних Сил, повідомляє Оперативно-тактичне угруповування "Північ". 

"Сьогодні, 12 квітня, в районі проведення операції Об'єднаних сил, в смузі відповідальності ОТУ «Північ», внаслідок прицільного обстрілу збройними формуваннями Російської Федерації позицій наших підрозділів один військовослужбовець ЗС України отримав вогнепальне кульове поранення не сумісне з життям", - пресслужба ОТУ "Північ". 

На місці події працює керівний склад військової частини та робоча група Військової служби правопорядку ЗС України. Про даний інцидент з боку збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

"Дії російських окупантів вкотре підтверджують те, що ворог цілеспрямовано порушує режим припинення вогню та не бажає дотримуватись існуючих домовленостей про режим припинення вогню", - пресслужба ОТУ "Північ". 

 


Переглядів: 11725

Останні новини