"Броньований кулак" українського війська провів навчання у зоні ООС

"Броньований кулак" українського війська провів навчання у зоні ООС


Танкові підрозділи 30 окремої механізованої бригади ім.князя Костянтина Острозького провели навчання в районах відведення в зоні бойових дій на Донбасі. 

Про це йдеться на сторінці з'єднання у Facebook. 

Після отримання сигналу, танкісти швидко висунулися у визначений командуванням район, відпрацювали тактичні маневри на полі бою: оборону та наступ, займання нових позицій та відбиття атаки противника у засідці тощо. Окрім того, воїни-танкісти постійно відточують навички водіння бойових машин та долають перешкоди різної складності, як вдень, так і вночі.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


У 30 ОМБр заявляють, що подібні маневри для танкового резерву є регулярними та завжди максимально наближені до бойових умов.

"Відповідно до Мінських домовленостей, танкові підрозділи, як і раніше, розміщені в районах відведення. Проте, знаючи всю підступність та злочинність дій ворога, воїни-танкісти не припиняють вдосконалювати свою бойову готовність", - пресслужба 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького.

Головні військові новини минулого тижня читайте у нашому дайджесті за посиланням


Переглядів: 5505

Останні новини