Дніпровські десантники підкорюють небо та землю — видовищні навчання 25 бригади ДШВ у 10 фото

Дніпровські десантники підкорюють небо та землю — видовищні навчання 25 бригади ДШВ у 10 фото


На Дніпровщині відбулися масштабні навчання Десантно-штурмових військ. Воїни 25-ї окремої повітрянодесантної Дніпропетровської бригади відпрацювали висадку з гелікоптера з парашутом та без нього.

Про це повідомляє пресслужба Командування ДШВ на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з планом бойової підготовки, 26 лютого воїни 25-ї окремої повітрянодесантної Дніпропетровської бригади виконали програму стрибків з парашутом. Багатоцільове повітряне судно — вертоліт Мі-8, підіймало десантників на висоту 600 метрів, а тих хто "підкорював небо вперше" — на 800.

"Холодна, зимова погода, різка зміна швидкості та напрямку вітру, вимагає від десантників неабиякої концентрації, швидкої реакції, і відповідно, бездоганного виконання дій парашутиста у повітрі та при приземленні", пресслужба Командування Десантно-штурмових військ. 

Наступного дня Дніпропетровська бригада звітує про новий етап навчань — десантування з гелікоптера без парашута, за допомогою комплекту знімного бортового обладнання "Канат-1" з висоти 5, 10 та 20 метрів. 

За словами начальника відділення повітрянодесантної підготовки 25-ї бригади підполковника Григорія Безкровного, безпарашутному десантуванню за допомогою КЗБО "Канат-1" передував копіткий вишкіл особового складу на землі. Потім відбулася поетапна підготовка із залученням авіації — спуски з 5, 10 і 20 метрів.

"Спуски проводять зі штатною зброєю й екіпіровкою штатними підрозділами, які потім виконуватимуть поставлені завдання. Такий спосіб десантування можна застосовувати на болотистій місцевості, де гелікоптеру важко здійснити посадкове десантування. Також це може бути урбанізована місцевість, де забудова не дозволяє посадити вертоліт, так само і ліс — машина зависає, випускає троси, за допомогою яких здійснюється десантування", — начальник відділення повітрянодесантної підготовки 25-ї окремої повітрянодесантної Дніпропетровської бригади підполковник Григорій Безкровний.

 


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Частина з тих, хто виконував вправу, вже мають досвід безпарашутного десантування, проте більшість робить це вперше.

 


Переглядів: 2617

Останні новини