«Едельвейси» vs Карпати — бойова підготовка гірських штурмовиків у 15 фото

«Едельвейси» vs Карпати — бойова підготовка гірських штурмовиків у 15 фото


Групові сходження на вершини українських Карпат – традиційний елемент бойової підготовки окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» ОК «Захід» Сухопутних військ ЗС України. Не встигли бійці відсвяткувати День захисника, як розпочалися регулярні гірські тренування.

«Тільки у нас, в Едельвейсів, можна отримати безкоштовно те, за що цивільні особи платять шалені гроші) Відомий вислів, що краще гір можуть бути лише гори, на яких ти ще не бував — стовідсотково вірний. Які заходи бойової підготовки можуть бути без гірської підготовки?» – написали гірські штурмовики на своїй сторінці у Фейсбук та поширили неймовірні фото!

«Повернись живим» ділиться найяскравішими.

1 жовтня 10 ОГШБр «Едельвейс» виповнилось 5 років з дня створення. Донедавна бригаду очолював Герой України полковник Василь Зубанич. Під його керівництвом штурмовики обороняли найгарячіші ділянки фронту на Донеччині й Луганщині, зокрема поблизу населених пунктів Мар`їнка-Красногорівка Донецької області, Попасна-Золоте-Гірське, Новотошківське-Кримське-Трьохізбенка Луганської області. За час виконання завдань підрозділи бригади повернули під повний контроль української влади два населені пункти: Новоолександрівку й Катеринівку. За збереження суверенітету та цілісності України віддали життя 34 військовослужбовці частини. На їхню честь у 2019 році у пункті постійної дислокації бригади у місті Коломия відкрили меморіал. 

10-та бригада має і свій гімн — пісню «Подай зброю». Її автором є ветеран «Едельвейсів» Гліб Бабич. Створювали музичну композицію разом із відомим українським рок-гуртом Kozak System.

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.

Фото: 10 ОГШБр «Едельвейс»

Останні матеріали:

 


Переглядів: 5142

Останні новини