Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

Фонд "Повернись живим" представив звіт за 2020 рік

Фонд "Повернись живим" представив звіт за 2020 рік


2020 рік був буремним для всього світу. Для України, армії та фонду також. Нам довелося робити звичну роботу та приймати нові виклики.

Фонд продовжував працювати, щоб зміцнити обороноздатність країни. Ми возили на фронт тепловізори, безпілотники та мобільні комплекси спостереження. Навчали снайпінгу, мінній безпеці, а також ефективному управлінню персоналом та лідерству.

Фонд змінив керівника та структуру управління. Ми суттєво просунулися в аналітичній роботі. У нас з’явилися нові напрями діяльності. Про це все ви прочитаєте далі у звіті. Але там не буде видно того, без чого 2020 рік для фонду не відбувся б. Тому ми хочемо сказати про це зараз.

Цього року, як і протягом усіх семи воєнних, справу рухали люди. Засновники, члени теперішньої Наглядової ради, співробітники, благодійники, друзі. З вдячністю і теплотою згадуємо кожного і кожну, хто був із нами.

Зберігаємо світлу пам’ять про тих, кого не стало. Дякуємо, що довірили нам рятувати життя. Дякуємо, що залишаєтеся поруч. Творімо історію разом й у 2021 році.

Директор Фонду допомоги армії "Повернись живим" Тарас Чмут

Повну версію звіту Фонду ви можете прочитати за посиланням

Фінансова звітність організації доступна тут: 2021 рік2016-2020 рік2014-2015 рік.

 


Переглядів: 18648

Останні новини