Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

Фонд "Повернись живим" забезпечив командування Сил ТрО технікою на майже 700 тис грн

Фонд "Повернись живим" забезпечив командування Сил ТрО технікою на майже 700 тис грн


Фонд "Повернись живим" забезпечив командування Сил територіальної оборони ЗС України компʼютерами та іншою оргтехнікою на суму 680 тисяч гривень.  

Про це повідомляє команда організації.

Коштом благодійників Фонду було придбане офісне обладнання та устаткування звʼязку, яке допоможе якнайшвидше розгорнути новостворене командування Сил ТрО. 

"Формування якісної територіальної оборони – пріоритет "Повернись живим", особливо в умовах, коли біля наших кордонів Росія та її сателіти продовжують "брязкати зброєю", а наші союзники не виключають її повномасштабного вторгнення. В цій ситуації критично важливо, щоб створене 1 січня 2022 командування Сил тероборони якнайшвидше почало роботу з розгортання частин та підрозділів ТрО. Як і аналітики Фонду, так і його військовий відділ зараз активно працюють, щоб допомогти запустити цю систему оперативно і якісно, щоб у потрібний момент Україна була готова протидіяти новому російському наступу", – директор Фонду "Повернись живим" Тарас Чмут. 

Загалом для потреб командування Сил ТрО було закуплено: 

  • 28 компʼютерів
  • 28 моніторів
  • 14 принтерів
  • 3 проєктори
  • 2 мережеві комутатори
  • По 28 мережевих фільтрів, клавіатур та мишей.

Загальна вартість переданого майна становить 680 тисяч гривень.

"Це тільки перший крок у більш масштабних проєктах, які Фонд планує реалізувати для територіальної оборони. Фахівці організації вже аналізують інші нагальні потреби Сил ТрО, щоб точка докладання зусиль донорів "Повернись живим" мала максимальний ефект як для цього роду сил, так і для обороноздатності країни загалом", – керівник військового відділу "Повернись живим" Андрій Римарук. 

Нагадаємо, у грудні аналітичний відділ Фонду "Повернись живим" презентував головнокомандувачу Збройних Сил України генерал-лейтенанту Валерію Залужному дослідження "Територіальна оборона України: Історія, актуальний стан та майбутнє".


Переглядів: 2041

Останні новини