Гармати та міномети – змагання артилеристів у сімнадцяти фото

Гармати та міномети – змагання артилеристів у сімнадцяти фото


На полігоні міжвидового центру підготовки підрозділів ракетних військ і артилерії «Дівички» триває щорічний конкурс на звання кращої артилерійської, мінометної, причіпної, самохідної, реактивної та протитанкової батареї. Участь у змаганнях беруть 14 артилерійських підрозділів загальною чисельністю до півтисячі осіб. Своїх найкращих представників на конкурс делегували десантно-штурмові війська, сухопутні та військово-морські сили. Найяскравіші фото – у репортажі «Повернись живим».

Змагання відбуваються у чотирьох номінаціях. Перша – індивідуальна – зі стрільби та управління вогнем. В другій, спеціальній номінації, конкурсанти демонструють уміння і практичні навички у роботі на штатній бойовій техніці. Третя – спортивна номінація. Завершальна, тактична номінація є комплексною вправою, що включає зайняття, обладнання позицій та бойову стрільбу на влучання по навчальних цілях.

«Особливістю цьогорічних змагань є збільшена кількість саме практичних нормативів. Темп конкурсу високий та напружений. Все це спрямовано на підготовку до виконання бойових завдань, на те, щоб влучно та швидко вражати ворога», – командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

Конкурс артилеристів триває з 13 жовтня і наразі перебуває на кінцевому етапі, завершиться він 30 жовтня. Нагородження переможців відбудеться 3 листопада – у день професійного свята артилеристів та ракетників.

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський

Фото: Роман Пєтушков

Останні матеріали:

Переглядів: 3301

Останні новини