Герой України Олександр «Редут» Трепак попрощався з прапором 3-го полку ССО та побратимами (ФОТО)

Герой України Олександр «Редут» Трепак попрощався з прапором 3-го полку ССО та побратимами (ФОТО)


Герой України полковник Олександр Трепак попрощався з бойовим прапором 3 ОП СпП імені князя Святослава Хороброго. Віднині «Редут» продовжуватиме боротьбу за незалежність України поза межами полку, але в тій же родині Сил спеціальних операцій, повідомляє пресслужба підрозділу. 

 

«Чотири з половиною роки були не легкими для мене і для моєї сім’ї. Не легкими вони були і для вас та ваших сімей, але ми всі залишаємося в строю хоробрих. Я дякую вам за те, що ви всі продовжуєте боротьбу. Я мав за честь служити разом з вами та служити Україні», – полковник Олександр Трепак.

 

Замість Олександра Трепака полк очолив підполковник Михайло Красотін. На урочистому шикуванні він запевнив, що з його приходом збережуться та примножаться славні традиції воїнів Святославових, подякував «Редуту» від себе особисто та особового складу за його значний внесок у розвиток полку і Сил спеціальних операцій загалом.

 

«В добру путь, командире! Всі ті хто варті, стоять на варті!», –  особовий склад  3 ОП СпП імені князя Святослава Хороброго.

Олександр Трепак (позивний «Редут») – полковник Збройних сил України, екскомандир 3-го окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій, Герой України. З 2008 року проходив службу у 3 ОП СпП, де став командиром загону спеціального призначення. Брав участь у війні Росією з квітня 2014 року. 

За особистий героїзм, виявлений під час операції з пошуку та евакуації важко пораненого командира Центру забезпечення бронетанковим озброєнням полковника Володимира Чобітка поблизу міста Бахмут був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та іменною вогнепальною зброєю.

З 27 серпня по 3 жовтня 2014 року був старшим військовим начальником з оборони території Міжнародного аеропорту «Донецьк». Здійснював безпосереднє керівництво відбиттям усіх спроб штурму та захоплення аеропорту, під час яких українські сили підбили 8 танків, один танк з незначними пошкодженнями захопили та евакуйовали, знищили понад 270 та захопили в полон 6 окупантів.

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.

«Редут» особисто організував контрдиверсійну та контрзасадну роботу в околицях аеропорту, що унеможливило спроби окупантів перекрити шляхи постачання захисникам аеропорту продуктів та боєприпасів. У лютому 2015 року за особисту мужність, героїзм та високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові полковника Олександра Трепака було нагороджена званням Герой України з врученням ордена «Золота Зірка».

23 березня 2016 року полковник був призначений командиром Кіровоградського 3-го полку спецпризначення. 

Останні матеріали:

Переглядів: 8658

Останні новини