Грудневі навчання ЗСУ у 20 неймовірних фото

Грудневі навчання ЗСУ у 20 неймовірних фото


У грудні підрозділи Збройних Сил провели останні навчання у 2020 році. "Повернись живим" зібрав найбільш видовищні кадри підготовки наших захисників у своєму матеріалі. 

1-го грудня навчання ротно-тактичної групи провели воїни 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр". Військовослужбовці бригади відпрацювали взаємодію різних типів військ: піхоти, бронетехніки, артилерії, інженерних та військ зв'язку.

Не відставали від "Холодноярців" і бійці 55-ї окремої артилерійської бригади "Запорізька Січ". Саме "боги війни" цих двох частин Збройних Сил отримали відзнаку "Краща бригадна артилерійська група" від Командування Сухопутних військ.

Майже весь грудень у навчаннях на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки провели підрозділи 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського. Українські захисники спільно з американськими інструкторами протягом місяця відпрацьовували дії роти військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту, наступ в умовах міста та здійснення маршу з відпрацювання питання реагування на засідки з боку умовного противника.

Підготовку особового складу не припиняли й Десантно-штурмові війська. Воїни 81-ї окремої аеромобільної бригади та 25-ї окремої десантно-штурмової бригади відпрацювали висадку з гелікоптера у зимових погодних умовах.

Свою міць протягом грудня гартували й захисники України з 1-ї окремої танкової Сіверської бригади. Артилеристи та танкісти підрозділу показали свої вміння під час практичних занять зі стрільби. 

140-й окремий розвідувальний батальйон командування морської піхоти у грудні провів низку занять з тактико-спеціальної та вогневої підготовки. Морські піхотинці тренувались в організації та веденні розвідки зі спостережних постів, пошуку розвідувально-диверсійної групи у визначеному районі, тактичній медицині та імітації евакуації пораненого.Крім того, морпіхи-розвідники вдосконалювали навички з водіння бойових машин та виконали вправи стрільб зі стрілецької зброї.

Протягом місяця на міжвидовому центрі підготовки військ "Широкий Лан" воїни-артилеристи 28-окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового походу провели повний спектр занять з тактичного переміщення, маскування, а також бойові стрільби.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Останні матеріали:

Переглядів: 3491

Останні новини