"Холодноярці" відпрацювали наступ на позиції ворога з застосуванням "Градів"

"Холодноярці" відпрацювали наступ на позиції ворога з застосуванням "Градів"


Дивізіони ракетної артилерії 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" відпрацювали на полігоні наступальні дії з застосуванням РСЗВ БМ-21 "Град". "Боги війни" уразили цілі на відстані 10 кілометрів, повідомляється на сторінці підрозділу у Facebook.

На полігоні поблизу пункту постійної дислокації 93-ї ОМБр "Холодний Яр" артдивізіони бригади виконали планові та непланові вогневі завдання. 

Командування "холодноярців" наголошує, що попри відсутність можливості наразі застосовувати "Гради" на лінії фронту, відповідні підрозділи постійно перебувають у бойовій готовності й у разі загострення ситуації на Сході, готові якісно й ефективно вразити окупаційні війська. 

"І хоча в останні роки війни реактивні системи залпового вогню на фронті не використовувалися, вони продовжують перебувати у повній бойовій готовності й є головним резервом командира. Тож, якщо протистояння із окупантом перейде в активну фазу, уся сила вогню найпотужнішої артилерійської зброї бригади за наказом швидко і точно обрушиться на ворога", - 93-тя окрема механізована бригада "Холодний Яр". 


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


 


Переглядів: 2473

Останні новини