Ймовірною причиною смерті військового 80-ї ДШБ Олега Свинарика є самогубство — українська делегація у ТКГ

Ймовірною причиною смерті військового 80-ї ДШБ Олега Свинарика є самогубство — українська делегація у ТКГ


Українська делегація у Тристоронній контактній групі спростувала повідомлення, нібито Збройні Сили приховують причини загибелі десантника напередодні.

"7 листопада в Луганський області загинув військовослужбовець однієї з наших аеромобільних бригад. За попередніми даними, причина смерті небойова, можливо, самогубство. Слідство проводиться працівниками Національної поліції Украіни. Спекуляції щодо «...можливого приховування бойових втрат керівництвом ЗСУ», які розповсюдили деякі посадові особи та ЗМІ, вважаємо неприпустимими. Від місця загибелі до лінії розмежування близько 65 км. Українська делегація висловлює своє щире співчуття рідним та близьким загиблого", – українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі.

Як повідомив у суботу голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, військовослужбовець родом зі Львівщини.

"Сьогодні удосвіта на війні загинув наш земляк Олег Свинарик, родом з села Арламівська Воля Мостиського району. Трагедія сталася на Луганщині. Хлопцеві було всього 20 років. У нього залишися батьки і два брати. Торік у серпні Олег добровільно виявив бажання нести службу за контрактом. Служив у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді", – Максим Козицький.

Після цього деякі посадовці та низка ЗМІ оприлюднили інформацію про нібито бойові причини загибелі військового.

Пресслужба Операції Об'єднаних сил відзвітувала, що субота, 7 листопада 2020 року, була добою без бойових втрат.

Останні матеріали:

Переглядів: 27839

Останні новини