"Кров`ю і потом" - Воїни 36 ОБрМП пройшли випробування за право називатися морським піхотинцем

"Кров`ю і потом" - Воїни 36 ОБрМП пройшли випробування за право називатися морським піхотинцем


На Миколаївщині воїни 1-го та 501-го окремого батальйону морської піхоти зі складу пройшли психологічну смугу перешкод за право носити штормовий берет та називатися морським піхотинцем.

Про це йдеться у повідомленні підрозділу на Facebook.

"Днями більше 250 військовослужбовці 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського, 1 та 501 окремих батальйонів долали психологічну смугу перешкод морського піхотинця", - пресслужба 36 окремої бригади морської піхоти ім.контрадмірала Михайла Білинського. 

 

До випробування допускались лише військовослужбовці, які прослужили в підрозділах морської піхоти не менше, ніж пів року. Перед проходженням психологічної смуги перешкод кожен кандидат мав скласти заліки з фізичної підготовки, тактики застосування підрозділів морської піхоти, а також знань положень Кодексу морського піхотинця.

Особовий склад вкотре склав тест на право носіння берета морського піхотинця та зватися морським піхотинцем. Під час проходження психологічної смуги перешкод кандидати проявили фізичну, психічну та психологічну стійкість, силу волі, а також згуртованість і злагодженість всієї команди.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


На рівні з іншими військовослужбовцями долали смушу перешкод і воїни, котрі отримали поранення в бойових діях на Сході України. Кирило Потрас - приклад морського піхотинця, який вперше на протезі здолав психологічну смугу перешкод щоб здобути право одягнути берет морської піхоти.


Переглядів: 3018

Останні новини