Міжнародні ветеранські змагання Warrior Games – 2021 скасували через COVID-19

Міжнародні ветеранські змагання Warrior Games – 2021 скасували через COVID-19


Міжнародні ветеранські змагання «Ігри Воїнів» (Warrior Games), які мали відбутися 12 – 23 вересня 2021 року в Сполучених Штатах Америки (Орландо, штат Флорида), скасовано через складну ситуацію із COVID-19.

Про це заявила Секретар армії США Крістін Вормут.

У її повідомленні йдеться про те, що рішення прийнято, зважаючи на складну ситуацію із COVID-19 у штаті Флорида та пріоритетом здоров'я та безпеки військовослужбовців та всіх причетних до змагань.

Як зазначила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна, не зважаючи на ситуацію, яка склалася, напрямок спортивної реабілітації захисників України був і залишається пріоритетним для Мінветеранів.

«Спортивна реабілітація ветеранів була і залишається пріоритетною для міністерства. У питанні розвитку спортивної реабілітації захисників України ми також спираємося на підтримку громад та органи місцевої влади. Отже, ми й надалі будемо продовжувати роботу у цьому напрямку», – зазначила Юлія Лапутіна.

Національний координатор «Ігри Воїнів» (Warrior Games) Оксана Горбач розповіла, що українська збірна завершить навчально-тренувальний збір, який наразі триває в Олімпійському центрі «Конча Заспа», за планом – 22 серпня.

«Для нас збірна – це конкретні учасники бойових дій, ветерани, які реалізовують персональні спортивні плани. Хоча змагання скасували, спортивна реабілітація ветеранів має продовжуватись. Нам прикро, що цьогорічні змагання скасовано, але наша робота триває, ми продовжимо підтримувати поранених ветеранів та військовослужбовців протягом усього процесу їх відновлення через спорт», – сказала Оксана Горбач.

Нагадаємо, українська делегація у складі 40 ветеранів мала змагатися на Warrior Games в 11 видах спорту: стрільбі з лука, гольфі, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, велоспорті, плаванні, веслуванні на тренажерах, баскетболі на візках, регбі на візках, паверліфтингу, волейболі сидячи.

Директор благодійного фонду «Повернись живим» Тарас Чмут наголосив, щонайголовніше, щоб учасники збірної – ветерани АТО/ООС та військовослужбовці – відчували повагу та увагу з боку суспільства.

«Попередньо планувалося, що 22 серпня під час IV Міжнародного ветеранського та волонтерського форуму, ми представимо збірну України на Іграх Воїнів. Ці плани лишаються, адже наші ветерани – це нескорені, які мають потенціал надихати інших на позитивні трансформації та зміни. Нам дуже важливо цей потенціал проявити», – відзначив Тарас Чмут.

Рішення про участь збірної в Іграх Воїнів 2022 року буде прийняте до кінця 2021 року. Ігри Воїнів (Warrior Games) – це частина програми спортивної реабілітації, до якої входить ряд проєктів, зокрема Ігри Нескорених (Invictus Games) та «Спортивні амбасадори». Їхній успішний розвиток дасть можливість у майбутньому розвинути новий напрям – спорт учасників бойових дій, і вже на рівні державної політики забезпечити його функціонування.


Переглядів: 477

Останні новини