На львівському полігоні загинув боєць 58-ї бригади

На львівському полігоні загинув боєць 58-ї бригади


Вранці 29 січня на Львівському загальновійськовому полігоні Міністерства оборони України загинув боєць 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського старший солдат Анатолій Мельник, йдеться у повідомленні підрозділу на сторінці в Facebook.

"На жаль, сьогодні, 28 січня, близько 9.15 через порушення техніки безпеки на Львівському загальновійськовому полігоні сталася біда: загинув військовослужбовець 58 бригади імені гетьмана Івана Виговського. При буксуванні військової техніки стався наїзд на військовослужбовця. Механік-водій МТЛБ, що буксувалася, в умовах обмеженої видимості бойової машини, не зміг пересвідчитись у відсутності людей перед машиною і почав рух, в результаті чого спричинив тяжке травмування військовослужбовця та його смерть", – 58-ма окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського.

У підрозділі відзначають, що два тижні тому у всіх військових частинах оперативного командування "Північ" пройшли навчання з техніки безпеки і детальні інструктажі особового складу.

Загиблим виявився сумчанин Мельник Анатолій Васильович, 1981 року народження. Самотньою залишилася його дружина – теж військовослужбовиця бригади. 

Командувачем оперативного командування "Північ" генерал-майором Валерієм Залужним призначено розслідування трагічного випадку. Як йдеться в повідомленні, попередньо встановлено, що мало місце порушення заходів безпеки через необережність. Про результати розслідування у бригаді пообіцяли повідомити додатково. 


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


 


Переглядів: 11836

Останні новини