Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

"На варті українського Півдня" — масштабні навчання морської піхоти у 15 фото

"На варті українського Півдня" — масштабні навчання морської піхоти у 15 фото


З'єднання морської піхоти провели масштабні навчання у південних областях України з повітряного та морського десантування, протиповітряної оборони, а також стрільби ракетних артилерійських підрозділів. 

Фото з маневрів опублікувало Командування морської піхоти ВМС ЗС України. 

У межах триденного тактико-стройового заняття особовий склад підрозділів 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського покращував свої навички проведення морської десантної операції. Навчання відбулися з залученням морської авіації та корабельного складу Військово-Морських Сил.

Навчання були поділені на 3 етапи. В ході першого було приведено у бойову готовність десантні підрозділи, здійснено марш з пункту постійної дислокації в район завантаження на десантні засоби, другий етап – висадка повітряного та морського десанту на необладнаний берег Тендрівської коси (Херсонська область) з подальшим захопленням острова, забезпечення його охорони і оборони.

У ході завершального етапу навчань для морських піхотинців, після повернення на середній десантний корабель "Юрій Олефіренко" і переходу морем до Очакова, військовослужбовці бригади забезпечили охорону та оборону корабля від диверсійних дій умовного противника.

"Подібні заходи проводяться у підрозділах морської піхоти з метою бойового злагодження та перевірки готовності чергових сил і засобів. Це сприяє підвищенню рівня польового вишколу військовослужбовців, їх знань та умінь, що надалі забезпечує успішне виконання дій у межах визначених завдань", - керівник заняття підполковник Віктор Сікоза. 

22 червня Командування морської піхоти повідомило, що на полігоні "Широкий Лан" злагодження пройшов 32 реактивний артилерійський полк. Отримавши сигнал, підрозділи РСЗВ "Ураган" висунулись у район виконання завдань та зайняли вогневі позиції.

За задумом навчання, військовослужбовці окремого реактивного полку мали знищити різноманітні цілі. Зокрема, це опорні пункти, групи піхоти, колони військової техніки тощо. Стрільба РСЗВ "Ураган" велася із закритих вогневих позицій на дистанцію понад 10 кілометрів.

Керівники навчань майори Сергій Ананько та Костянтин Злуніцин відзначили, що попри складні погодні умови, воїни-артилеристи продемонстрували високий рівень підготовки та злагодженості. Офіцери запевнили: всі цілі було уражено, поставлені завдання були виконані в повному обсязі та у відповідні терміни.

Наступними тренувалися підрозділи протиповітряної оборони. Зокрема, на полігоні морської піхоти військовослужбовці 36 ОБМП ім. контрадмірала Білинського провели бойові стрільби із зенітних установок ЗУ-23 на збільшених дистанціях з закритих позицій. Протягом двох днів воїни-зенітники відпрацьовували завдання щодо пошуку, виявлення та знищення малорозмірних повітряних цілей. Крім того, бойові розрахунки ЗУ-23 обстрілювали взводні опорні пункти, бронетранспортери та живу силу умовного противника. Спостереження та корегування вогню відбувалось за допомогою БПЛА.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. "Попри погіршення погодних умов, мета тренувань була досягнута у повному обсязі. До того, це дозволило перевірити дії особового складу в нестандартних умовах", – керівник заняття підполковник Сергій Зеленський.


Переглядів: 5870

Останні новини