"Найпотужніша зброя на фронті" — Королівська бригада провела стрільби з протитанкових гранатометів

"Найпотужніша зброя на фронті" — Королівська бригада провела стрільби з протитанкових гранатометів


Воїни 24-ї окремої механізованої бригади ім. Короля Данила провели навчальні стрільби зі станкового протитанкового гранатомета СПГ-9 "Спис", повідомляється на сторінці підрозділу у Facebook.

Підготовка особового складу бригади була проведена на НТК "Вербляни". 

"Ніщо не підіймає настрій так, як влучний постріл зі станкового протитанкового гранатомета.Часто на військовому сленгу, СПГ-9 "Спис" називають "сапог" або "шайтан-труба". Він має калібр 73 мм. і по факту - це найпотужніша зброя, яку можна застосовувати в ході операції Об'єднаних сил після підписання Мінських домовленостей", - пресслужба 24 окремої механізованої бригади ім. Короля Данила.

Як відзначають у підрозділі, неодноразово, за його СПГ-9 "Спис", бійці Королівської бригади завдавали російським окупаційним військам серйозних втрат. Цей гранатомет призначений для ураження танків, самохідно-артилерійських установок та інших броньованих цілей, а також для знищення живої сили і вогневих засобів противника.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Саме тому, під час планових навчань на НТК "Вербляни", воїни 24 ОМБр імені короля Данила мали можливість досконало вивчити і навчитися вражати ворожі цілі за допомогою "Списа", в ході заходів бойової підготовки.

 


Переглядів: 4915

Останні новини