«Об’єднані зусилля – 2020»: інструктори «Повернись живим» провели навчання з бійцями бригади тероборони (Фото)

«Об’єднані зусилля – 2020»: інструктори «Повернись живим» провели навчання з бійцями бригади тероборони (Фото)


У межах навчань «Об’єднані зусилля – 2020» інструктори фонду «Повернись живим» провели підготовку з військовослужбовцями бригади територіальної оборони, яка базується на Херсонщині.

Заняття тривали два дні. Протягом цього часу інструктори фонду з артилерійської справи Андрій Моруга та Вадим Морданов, а також інструктор з мінної безпеки Євгеній Антипенко провели підготовку з резервістами та офіцерським складом бригади.

«Це – єдина подібна бригада в Україні, – розповів менеджер по роботі з військовими фонду "Повернись живим" Андрій Римарук. – Протягом двох днів наші інструктори передавали резервістам та кадровим офіцерам знання з інженерної та артилерійської справи. Зокрема, це основи інженерної безпеки, мінування та розмінування на відкритій місцевості та робота саперів у приміщеннях та з автівками. Також військовослужбовців навчили корегувати артилерійській вогонь та вести вогонь з закритих позицій за допомогою розрахунково-графічного комплексу "Броня" ("Armor")».

Навчання з мінної безпеки. Фото: «Повернись живим»

Це – лише частина завдань, які бригада територіальної оборони виконуватиме під час участі у масштабних навчаннях «Об’єднані зусилля – 2020». Так, резервісти та кадрові військові відпрацьовуватимуть захист та оборону державного кордону, контроль населених пунктів, боротьбу з диверсійно-розвідувальними силами противника, охорону критичних об’єктів та органів державної влади тощо.

Навчання з артилерійської справи. Фото: «Повернись живим»

Довідково. Активна фаза стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2020» розпочалася 21 вересня. Окрім українських підрозділів участь у них беруть підрозділи країн НАТО – США та Великобританії. Навчання триватимуть у всіх областях України.

Перший етап навчань розпочався з десантування британських та українських десантників у Миколаївській області, а 21 вересня до практичного виконання завдань у морі приступили кораблі ВМС.

Також у межах «Об’єднані зусилля – 2020» буде розгорнута система управління територіальної оборони України та залучено понад 7 тисяч резервістів.  

Зазначимо, що подібні навчання проводяться вперше та майже одночасно з російськими «Кавказ-2020» (з 21 до 26 вересня – прим.ПЖ), під час яких збільшується ймовірність агресії РФ. Мета «Об’єднаних зусиль – 2020» – практичне виконання завдань у багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО, підвищення рівня взаємосумісності підрозділів Збройних сил та з державами-партнерами, а також демонстрація готовності України дати відсіч збройній агресії самостійно та з використанням механізмів міжнародної підтримки.

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.

Головне фото: «Повернись живим»

Останні матеріали:


Переглядів: 2897

Останні новини