Окупанти готували теракт у Сєвєродонецьку - контррозвідка затримала виконавця

Окупанти готували теракт у Сєвєродонецьку - контррозвідка затримала виконавця


Контррозвідники Служби безпеки України попередили терористичний акт у Сєвєродонецьку, що на Луганщині, повідомляє пресцентр спецслужби.  

Як зазначається, ціллю теракту мав стати провідний фахівець з розробок перспективних зразків військової техніки і озброєння для Збройних Сил. 

Виконавцем виявився колишній бойовик російсько-окупаційних сил, що воював проти України у складі 2-го армійського корпусу так званої "ЛНР". Диверсанта затримали "на гарячому" під час закладання вибухового пристрою в автомобіль військового спеціаліста.

Контррозвідники встановили, що зловмисник в’їхав на підконтрольну територію нашої держави з Росії та за завданням спецслужб країни-агресора планував підірвати автомобіль з фахівцем ЗСУ із використанням власноруч виготовленої вибухівки.

Згідно з наявними даними, ліквідація громадянина України мала бути помстою російських спецслужб через його свідчення у справі викритої у лютому 2021 року агентурної мережі ФСБ РФ (її завданням було отримання і передача представникам російської спецслужби інформації з обмеженим доступом в оборонній сфері).


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Виконавцю теракту повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

 

 


Переглядів: 5075

Останні новини