Окупанти облаштовують нові оборонні позиції поблизу Донецького аеропорту

Окупанти облаштовують нові оборонні позиції поблизу Донецького аеропорту


У четвер, 8 квітня, окупаційні війська Російської Федерації вчергове відновили роботи з дообладнання та облаштування оборонних позицій поблизу Донецького аеропорту, повідомляє пресцентр ООС.

Того ж дня передові підрозділи Збройних Сил України зафіксували проведення інженерних робіт з облаштування нових оборонних позицій у бік лінії розмежування поблизу населеного пункту Широкине.

Про факти порушень Українська сторона СЦКК оперативно повідомила СММ ОБСЄ.

5 квітня БПЛА дальнього радіуса дії СММ ОБСЄ зафіксував озброєння збройних формувань Російської Федерації на тимчасово непідконтрольній урядові України території, яке було розміщено з порушенням ліній відведення. 14 танків Т-72 було зафіксовано на полігоні в районі населеного пункту Бойківське,  східніше від Донецька. А за межами виділених місць зберігання озброєння, на полігоні поблизу населеного пункту Покровка, зафіксовано 18 танків, 6 причіпних гаубиць Д-30А "Жаба" та 3 самохідні гаубиці 2С1 "Гвоздика".

Збройні формування Російської Федерації на полігонах продовжують військові навчання та вишкіл найманців задля проведення збройних провокацій і ймовірної ескалації конфлікту.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Варто зазначити, що масштаби концентрації військ та техніки ЗС РФ на кордонах з Україною є найбільшими після 2014-го року, стведжують російські OSINT-дослідники з Conflict Intelligence Team.


Переглядів: 1979

Останні новини