Окупанти оголосили приховану мобілізацію в ОРДО

Окупанти оголосили приховану мобілізацію в ОРДО


Російська окупаційна адміністрація оголосила приховану мобілізацію в окремих районах Донецької області, передає «Мілітарний» з посиланням на повідомлення бойовиків. 

Напередодні один з "лідерів" російських бойовиків на Донбасі Денис Пушилін оголосив «указ №400» в якому йдеться про сповіщення громадян, які проживають на окупованій території з подальшим їх прибуттям на пункти попереднього збору.

Згаданий «указ» було підписано 21 листопада 2020 року, а цими вихідними мешканцям окупованих територій приходили паперові листи з так званими «повєстками», які були оприлюднені в ряді груп в соцмережах. 

На пункти зборів терористів громадяни, котрим поприходили ці папірці мають прибути з 23 по 27 листопада. Зранку 23 листопада вже почали надходити сповіщення у вигляді коротких текстових повідомлень на телефони. 

«Офіційна» версія вказує на меті цього заходу як «контроль наявності громадян», котрі надалі можуть бути застосовані в окупаційних військових частинах, а також для комплектації резервних підрозділів бойовиків. Контролюватиме процес «міністерство внутрішніх справ «ДНР» у взаємодії з відділами «військових комісаріатів «ДНР».


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Зараз комплектація російсько-терористичних військ здійснюється на контрактній та ротаційній основі. Так, керівний склад двох армійських корпусів ЗС Росії на окупованій частині Луганської та Донецької областей комплектується з кадрових російських офіцерів, що перебувають на окупованому Донбасі визначений термін та потім змінюються. Бійці та командири нижчих ланок зазвичай складаються з місцевого населення, які доєднались до окупаційних сил за різними причинами, а також громадян інших країн, здебільшого з тієї ж Росії.

Останні матеріали:

 


Переглядів: 7524

Останні новини