Окупанти організовують примусовий призов на Донбасі

Окупанти організовують примусовий призов на Донбасі


Бойовики російсько-терористичних військ організовують примусовий призов юнаків на окупованому Донбасі, повідомляє "Мілітарний".

Загальний "призов" з окупованої частини Донецької та Луганської областей складе 400 осіб. З кожної окупованої частини української області "призиватимуть" по 200 юнаків. Віковий ценз – 1994-2003 року народження, тобто від 18 до 25 років. Термін "служби" озвучується у 6 місяців, на який будуть збирати громадян з 1 квітня по 15 липня.

Ще у серпні 2020 року ЗМІ писали про здійснення таких намірів російською окупаційною адміністрацією на окупованих частинах Донецької та Луганської областей. Спочатку озвучувалось, що "призов" мав розпочатися в жовтні того ж року. Приховану мобілізацію окупанти провели наприкінці листопада 2020 року. 

Передувало цій інформації опитування проросійського пропагандиста Владислава Брига, яким він "підготовлював ґрунт" з оцінкою суспільної думки.

"Мені повідомляють, що в "ЛНР" вже навіть побудували караульні містечка для новобранців. Можливо цьому рішенню нашкодити якісь події? Не виключено. Але на цей час плани та наміри такі", – Владислав Бриг. 

Зараз комплектація російсько-терористичних військ здійснюється на контрактній та ротаційній основі. Так, керівний склад двох армійських корпусів ЗС Росії на окупованій частині Луганської та Донецької областей комплектується з кадрових російських офіцерів, що перебувають на окупованому Донбасі визначений термін та потім змінюються. Бійці та командири нижчих ланок зазвичай складаються з місцевого населення, які доєднались до окупаційних сил за різними причинами, а також громадян інших країн, здебільшого з тієї ж Росії.

За інформацією ГУР МО України, Російська Федерація завершує підготовку комплексу заходів, який має на меті спонукання нашої держави на військову відповідь на ворожі дії окупантів на лінії зіткнення сторін на сході України, розширення російської військової присутності на території так званих ДНР та ЛНР шляхом введення регулярних підрозділів збройних сил РФ, мотивуючи це необхідністю захисту в самопроголошених республіках російських громадян (насправді – громадян України, яким примусово протягом останніх років видавали паспорти РФ). Крім того, не виключається спроба просування російських окупаційних військ углиб території України. 
Також відомо, що російські дипломатичні представництва за кордоном та засоби масової інформації отримали завдання бути готовими до висвітлення та роз’яснення світовій спільноті інформації щодо нібито агресивних дій ЗС України та “миротворчих” заходів РФ у відповідь.

 


Переглядів: 12263

Останні новини