Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

Організатори Форуму «Ветерани. Бізнес. Нові можливості» уклали важливий Меморандум про підтримку ветеранського бізнесу

Організатори Форуму «Ветерани. Бізнес. Нові можливості» уклали важливий Меморандум про підтримку ветеранського бізнесу


В Україні є прошарок бізнесу, заснований ветеранами російсько-української війни. Залучення захисників до створення власної справи, допомога та сприяння держави у подальшому розвитку ветеранського бізнесу – важливий крок до розвитку і самої держави, а ще – перевірений міжнародним досвідом та перспективний спосіб реінтеграції ветеранів у мирне суспільство. Поширення відповідної інформації, популяризація ідей створення власного бізнесу у ветеранському середовищі – важливе завдання для громадських організацій та самої спільноти учасників бойових дій. Це ключові тези, з яких і розпочався Форум «Ветерани. Бізнес. Нові можливості», що відбувся 22 липня 2021 року.

Про це повідомляє "Повернись живим". 

Керуючись цими міркуванням, організатори та основні учасники Форуму уклали відповідний Меморандум. Цю важливу декларацію про наміри підписали чотири сторони: Міністерство у справах ветеранів в особі міністерки Юлії Лапутіної, Фонд "Повернись живим" в особі його директора Тараса Чмута, Торгово-промислова палата України в особі Голови Геннадія Чижикова та Громадська організація "Асоціація підприємців-ветеранів АТО" в особі її очільника Сергія Позняка.

Як зазначила керівниця Мінвету Юлія Лапутіна, прошарок ветеранського бізнесу в Україні вже сформовано, та суспільство поки ще недостатньо обізнане з самим фактом його існування. А отже, всебічне сприяння в діяльності та розвитку ветеранського бізнесу, поширення ідей та впізнаваності ветеранських брендів, підтримка та залучення усіх можливих сил на їх підтримку як з боку держави, так і з боку суспільства – наш спільний обов’язок перед захисниками України. І це ідея, яка зародилася не сьогодні: адже попередні ідеї стосовно активного розвитку ветеранського підприємництва анонсували ще у квітні поточного року, в тому числі під час Форуму підтримки ветеранського підприємництва

"На сьогодні ми бачимо хорошу тенденцію по тому, як і Мінвет, і зацікавлені сторони просувають програми й політики реінтеграції, повернення ветеранів як через спорт, як через бізнес, так і потенційно інші моделі. Попереду в нас серпень, коли відбудеться найбільший форум, де буде анонсовано багато змістовних змін для ветеранського середовища", – директор Фонду "Повернись живим" Тарас Чмут.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Меморандум чітко фіксує наміри до виконання спільної мети: всебічно зробити усе можливе, аби допомогти кожному з наших захисників знайти себе у мирному житті, допомогти ветеранам у започаткуванні власної справи і використати усі можливості для подальшого її розвитку. Текстом документу передбачена координація дій сторін у питаннях підтримки та розвитку ветеранського бізнесу, проведення спільних заходів та створення спільних робочих груп. 

Нагадаємо, у червні "Повернись живим" об'єднав представників Міністерства у справах ветеранів, народних депутатів-ветеранів з МФО "За захист захисників України" та ГО "Асоціацію підприємців-ветеранів АТО" для підтримки та розвитку ветеранського бізнесу. 
 


Переглядів: 2010

Останні новини