Підрозділи Сухопутних військ змагаються у чемпіонаті з БАрС "Сталева міць"

Підрозділи Сухопутних військ змагаються у чемпіонаті з БАрС "Сталева міць"


На Дніпровщині на базі полігону 93 окремої механізованої бригади "Холодний Яр" відбувся чемпіонат Сухопутних військ ЗСУ на кращий підрозділ з БАрС "Сталева міць". 

Про це повідомляє пресслужба з'єднання. 

"Десятки команд. Сотні учасників. Сталеві нерви, м’язи та сталевий характер. Сьогодні проводять другий етап ігор "Сталева міць". Це змагання, які кожного року є викликом для найкращих спортсменів різних військових частин і силових структур", - пресслужба 93 окремої механізованої бригади "Холодний Яр". 

 

Триденна програма передбачає подолання тактичної смуги перешкод, виконання вправ зі швидкісної стрільби з автомата на місці та в русі, метання гранати на влучність, перетягування канату, пейнтболу, військової естафети з транспортуванням пораненого, марш-кидків на 5 та 25 кілометрів, подоланням водних перешкод та виконання низки фізичних вправ.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Минулорічні змагання "Сталева міць" також відбувалися на Дніпровщині. Перемогу на них завоювала команда Державної служби з надзвичайних ситуацій, друге місце посіла збірна Оперативного командування "Схід", бронзу отримала 93 окрема механізована бригада "Холодний Яр". 

Бойова армійська система (БАрС) — це комплексна система навчання, до якої входить тактична підготовка, рукопашний бій, тактична медицина, вогнева підготовка, гірська підготовка та інші. Теми занять переплетені між собою, а самі заняття за видами підготовки базуються на концепції, побудованій на єдиній психологічній основі, що дозволяє суттєво підвищити ефективність військово-професійної діяльності особового складу. Раніше використовувалася для підготовки бійців військ спеціального призначення. 

Переглядів: 2911

Останні новини