Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

"Повернись живим" представляє наставників ветеранського бізнесу

"Повернись живим" представляє наставників ветеранського бізнесу


У листопаді 2020 року "Повернись живим" спільно з партнерами започаткував нову програму, яка має допомогти ветеранам розпочати або розвинути власний бізнес.

Наразі свою роботу в межах цієї ініціативи вже розпочав Консультаційний центр. За єдиним номером 0-800-21-31-90 можна отримати безоплатну допомогу юридичного, податкового, фінансового чи SMM-консультанта. Ми також ділимося інформацією про наявні можливості фінансування бізнесу та допомагаємо підготувати документи для отримання коштів.

Тепер час представити наставників для ветеранів-підприємців, які готові передати власний діловий досвід і стати довіреними радниками для підприємців-початківців. Наставники в цьому проєкті – не випадкові люди. Вони тривалий час допомагали українській армії як благодійники, деякі з них також захищали Україну.

Задача ментора — ділитися ідеями та контактами, допомагати встановлювати цілі та мотивувати до їхнього досягнення, уберегти від ризиків і проблем.


Раді представити Сергія Гайдайчука – українського підприємця, громадського діяча, засновника CEO Club Ukraine. Сергій вже понад п'ятнадцять років займається розвитком бізнес спільнот в Україні. За цей час йому вдалося створити спільноту Ukrainian Real Estate Club, очолити міжнародне бізнес-об'єднання Young Presidents Organization (YPO), стати співзасновником бізнес-клубу для молодих підприємців Young Business Club. На цей час Сергій сконцентрований на розвитку CEO Club Ukraine (бізнес-клубу для 200 учасників-керівників великих компаній в Україні) та на діяльності власного інвестиційного фонду.Також ментором проєкту є Ігор Кравченко. Він співзасновник і перший заступник генерального директора групи компаній "Алатир-Інвест". Підприємства, які заснував Кравченко займаються будівництвом багатоквартирних будинків і житлових комплексів. Протягом чотирьох років своєї діяльності "Алатир-Інвест" збудували та здали в експлуатацію 25 тисяч квадратних метрів житла. Сам ветеран війни Ігор Кравченко ділитиметься своїми знаннями у девелоперському бізнесі, будівництві, продажах та маркетингу.


Ветеран війни та переселенець з Криму Сергій Вікарчук – засновник туристичної агенції "TourClub Сергія Вікарчука". За перший рік своєї діяльності його компанія змогла залучити майже сотню клієнтів, закріпитися й стати впізнаваною на ринку, а сума її оборотних коштів склала 1,5 мільйона гривень. Попри складні для туризму часи, попит на якісні туристичні послуги не зникне, адже можливість подорожувати є для багатьох складовою щастя. У сферу професійних компетенцій Сергія входить менеджмент організацій, зокрема і в галузі туризму.


Фото: НВ


Засновник і директор групи компаній АІМ Юрій Щирін – ще один ветеран серед наших менторів та фахівець, чий досвід стане у пригоді ветеранам, які погодяться на співпрацю з наставником. "АІМ Груп" вже п'ятнадцять років працює на рекламному ринку України. За цей час підприємство реалізувало понад 3500 проєктів для більш ніж пів тисячі клієнтів. Маркетинг, аналітика та big data – це саме ті напрямки, у яких Щирін ділитиметься своїм більше як двадцятирічним досвідом з ветеранами-підприємцями.


Тетяна Коротченко, директорка Crown Agents Ukraine – ще один наставник проєкту. Під її головуванням, міжнародна консалтингова компанія з понад 185-тирічним досвідом роботи в галузі сприяння розвитку охорони здоров'я та підвищенню добробуту населення відкрила своє повноцінне представництво в Україні. Тепер Crown Agents Ukraine – це регіональний хаб, що надає послуги материнській компанії на глобальному рівні та вже 5 років співпрацює з МОЗ як агент з закупівель медикаментів та медичних виробів. Свої знання у галузі глобальних ланцюгів постачання, закупівлях та управління фондами Тетяна Коротченко передаватиме й ветеранам-бізнесменам.Якщо Ви зацікавлені у підтримці наставника для Вашого бізнесу, відправте інформацію про Вашу бізнес-ідею з описом підтримки, яка Вам потрібна на адресу [email protected] 

Цей проєкт став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX та ГО «Повернись живим» за підтримки Державного департаменту США.


Переглядів: 2641

Останні новини