«Реальні масштаби» одночасно на передовій та в київській галереї: «Повернись живим» презентував календар на 2022 рік

«Реальні масштаби» одночасно на передовій та в київській галереї: «Повернись живим» презентував календар на 2022 рік


16 грудня Благодійний фонд «Повернись живим» презентував календар «Реальні масштаби» в Києві та на позиціях військових на Донбасі.

«Реальні масштаби» — це 12 сюжетів, розгорнутих на пейзажах Донбасу, де відбувалися події російсько-української війни. Центральними об’єктами композицій стали трансформовані 3D-моделі різних пристроїв, які допомагають зберегти життя наших військових, бути більш точними в протидії ворогові та оберігати нашу незалежність.

Українські військові, що перебувають у зоні проведення ООС, першими ознайомилися з проєктом та зробили фото на знакових локаціях, зображених у календарі.

Того ж дня фонд за участю представників Міністерства оборони, Генерального штабу, Міністерства у справах ветеранів, дипломатичних представництв презентував календар у Києві.

Символічна подвійна презентація календаря покликана показати, що фонд об’єднує і військових, і цивільних, яким не байдужа війна.

«У календарі ви побачите теплоприціл у небі Авдіївки, з якого десантуються військові, мобільний комплекс спостереження, що розгулює біля Карлівського водосховища, та інші напівфантастичні сюжети. Таким чином ми хотіли показати реальні масштаби допомоги армії, оскільки кожна людина, яка підтримує ЗСУ, надає захисникам справжньої суперсили», – директор фонду «Повернись живим» Тарас Чмут.

Креативний директор «Повернись живим» Олексій Новіков наголошує, що випуск календаря щороку є вже традицією фонду, але цьогоріч календар відрізняється від усіх попередніх. 

«Кожна ілюстрація — це реальний донбаський пейзаж, у який майстерно вписана 3D-модель техніки, яку «Повернись живим» восьмий рік поспіль закуповує та передає військовим на фронт. Кожен вписаний у пейзаж невеликий гаджет набув начебто нереальних масштабів, які парадоксальним чином ілюструють реальне значення високоточної техніки у цій війні», – креативний директор «Повернись живим» Олексій Новіков. 

Ознайомитися з роботами можна з 17 до 24 грудня в галереї «Тадзіо».


Отримати календар «Реальні масштаби» можна, перерахувавши благодійну пожертву фонду «Повернись живим» у розмірі від 500 грн: https://realscale.charity/.


Автор ідеї: Олексій Новіков.
Ілюстрації та оформлення: Юрій Мотрич.
Фотографії: Микола Терсімонов та Сергій Коровайний.
Верстка: креативне агентство Vertigo.


Переглядів: 2876

Останні новини