«Повернись живим» проводить заняття з мінної безпеки у навчальному центрі «Десна» (ФОТО)

«Повернись живим» проводить заняття з мінної безпеки у навчальному центрі «Десна» (ФОТО)


У навчальному центрі Збройних Сил «Десна» завершується комплекс занять з мінної безпеки, який проводить фонд «Повернись живим».

Інструктор з мінної безпеки Фонду, ветеран війни на Донбасі Євгеній Антипенко провів заняття з військовослужбовцями семи бригад ЗСУ. Відмінність цих навчань полягає у тому, що вони відбудуться з офіцерським та сержантським складом, а також з інструкторами, які надалі навчатимуть особовий склад різних підрозділів.

Програма курсу складається з трьох етапів, кожен з яких супроводжується теоретичною програмою з інженерної справи та відпрацюванням отриманих знань в умовах, що максимально наближені до бойових. Зокрема під час навчань розглядалися тактико-технічні характеристики вибухонебезпечних предметів різних типів, їхнє виявлення та знешкодження на відкритій місцевості, у приміщенні та в автівці, маскування та виявлення «секретів». Крім цього, проводилися відпрацювання дій під час бойового виходу розвідгрупи та у разі її зіткнення із ворожою ДРГ, надання першої медичної допомоги під час мінно-вибухової травми та евакуація пораненого із зони ураження.

Віднедавна у межах курсу проводяться також нічні навчання, під час яких інструктор розповідає, зокрема, як безпечно пересуватися та діяти у темну пору доби, підійти до ворожої ДРГ, не зачепивши пастки противника.

Мета проведення даних занять – дати військовослужбовцям максимальні знання з мінної безпеки та навички, які врятують їхні життя під час виконання бойових завдань на сході України. У зв'язку з цим, інструктор фонду постійно вдосконалює навчальну програму, враховуючи особливості дій російсько-окупаційних військ на Донбасі та озброєння, яке використовує противник проти української армії.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Отриманий досвід офіцери, сержанти та інструктори зможуть запровадити у власних підрозділах і таким чином підвищити бойову готовність їх особового складу

Останні матеріали:

Переглядів: 2442

Останні новини