«Повернись живим» шукає дизайнера

«Повернись живим» шукає дизайнера


ГО «Повернись живим!» в рамках реалізації проєкту «Ветеранський бізнес для реінтеграції ветеранів в цивільне життя в умовах пандемії COVID-19» оголошує конкурс із відбору дизайнера/дизайнерки.

Основні вимоги до кандидатів:

  • вища освіта (бакалавр/магістр) відповідно до напрямку діяльності;
  • досвід профільної роботи від 3 років; попередній досвід проєктної роботи в неурядових організаціях буде перевагою;
  • орієнтування в суспільно-політичному житті України, у питаннях безпеки і оборони, пов‘язаних з війною, у питаннях соціального захисту, підтримки, реабілітації ветеранів;
  • відмінні навички письма і спілкування українською мовою, знання англійської мови буде перевагою;
  • відмінне володіння необхідним для виконання службових обов‘язків програмним забезпеченням;
  • дотримання дедлайнів і навички ефективної роботи в команді.

Ключові обов’язки: робота з фото: редагування і ведення архіву; макетування звітів, консультаційних матеріалів підготовка брендованих ілюстрацій для анонсів, новин, постів у соцмережах; підготовка інфографіки.

Спеціальна вимога до кандидата/-ки: досконале володіння графічними пакетами Adobe Illustrator, Adobe Photoshop (навички роботи в Adobe After Effects, Cinema 4D, Final Cut Pro та Premiere Pro будуть перевагою).

Запланована зайнятість: березень 2021 – квітень 2021.

Будь ласка, надсилайте ваше резюме та супровідний лист на ел.пошту із зазначенням вашої мотивації працювати саме у нас і бажаного рівня ЗП на пошту cv@savelife.in.ua та lavirina2014@gmail.com. Оцінювання кандидатур та прийняття рішень відбудеться 15.03.2021.

Проєкт «Ветеранський бізнес для реінтеграції ветеранів в цивільне життя в умовах пандемії COVID-19» спрямований на створення системи підтримки ветеранського підприємництва від ідей до запуску і розвитку і став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX та ГО «Повернись живим!» за підтримки Державного департаменту США. 


Переглядів: 820

Останні новини