"Повернись живим" збирає кошти на утримання своєї команди

"Повернись живим" збирає кошти на утримання своєї команди


Благодійний фонд допомоги армії "Повернись живим" запустив кампанію по збору коштів на утримання своєї команди на платформі "Спільнокошт". 

Наразі 223 доброчинці допомогли організації зібрати 178 563 гривні на адміністративні витрати - це майже 13% від потрібної для Фонду суми. 

Російсько-українська війна триває вже сьомий рік поспіль, майже з першого дня агресії "Повернись живим" надає підтримку всім українським силовим структурам, котрі залучені на протидію їй. За ці роки команда фонду спільно з нашим донорами передала в зону бойових дій матеріальної допомоги на понад 170 мільйонів гривень. Це 951 тепловізійний пристрій, 179 безпілотників, 20 GPS-навігаторів для штурмової авіації, 60 автомобілів, понад 1300 планшетів з програмним забезпеченням для артилеристів "Броня", десятки моніторів, телевізорів, радіостанцій та сотні одиниць іншої техніки. 

З 2019 року ми розробили новий вид техніки — мобільні комплекси для безпечного ведення спостереження військовими на взводних опорних пунктах. Наразі 29 таких пристроїв вже виконують завдання на передовій — зберігають життя наших захисників, убезпечуючи їх від снайперського вогню. 

Ми запустили інструкторську програму зі снайпінгу: навчання та технічний супровід високоточних стрільців. Цю роботу високо оцінили чи не в кожній бригаді ЗСУ. Якщо ви маєте знайомих снайперів, на 99% впевнені, що вони знають нашого Руслана.

Значні втрати на фронті через мінно-вибухові травми спонукали нас запустити програму з інженерної справи та мінної безпеки. Наш Євген навчає хлопців оперативно виявляти вибухові пристрої та знешкоджувати їх.

Поява розрахункового комплексу «Броня» кардинально змінила можливості та специфіку застосування артилерії. Так з’явився курс високоточної артилерійської стрільби, зокрема з закритих позицій. Наші Андрій і Вадим навчають стрільбі з великої кількості видів зброї: від гранатометів до танків і великокаліберних гармат. 

Частину наших програм уже імплементовано в структуру навчання родів військ Збройних сил України. 

Окрім підвищення військової майстерності, команда фонду працює й над лідерськими якостями офіцерів нижчої та вищої ланки. У квітні 2019 року у співпраці з Центром лідерства УКУ Львівської бізнес-школи стартувала навчальна програма для молодших офіцерів з менеджменту та лідерства. Тренінги проводяться майже щомісяця від бригади до бригади. Через пів року "Повернись живим" спільно з Міжнародним Інститутом менеджменту МІМ-Київ створили програму для офіцерів вищої командної ланки. Частина офіцерів вже пройшла курси та отримала сертифікати.

Епідемія коронавірусу кардинально вплинула на всі сфери життя, зокрема й на військо. З початку епідемії Фонд оперативно залучив близько 4 млн грн для надання засобів індивідуального захисту та дезінфекції військовим медикам. 

Разом із Міністерством закордонних справ відбулась акція «Захисти захисника», в межах якої понад 1,7 млн грн було залучено та спрямовано на закупівлю реагентів для ПЛР лабораторій Міністерства оборони та костюмів біозахисту для військових медиків.

Щодня ми публікуємо на  Фейсбук-сторінці фонду та на сайті матеріали про війну, щоб наші читачі в усьому світі (а це наразі понад 4 млн людей на місяць) мали неупереджену інформацію про перебіг подій на Донбасі. 

Наші журналісти готують репортажі з найгарячіших точок фронту, знайомлять з бійцями, здійснюють аналіз подій. 

Ми проводимо інформаційні кампанії, покликані нагадати українцям та світу про війну з РФ: випускаємо тематичні календарі, проводимо акції з партнерами.

"Повернись живим" планує продовжувати надавати матеріально-технічну допомогу ЗСУ, а також опосередковано впливати на них та інші інституції держави у сфері оборони. Фонд зосередиться на впровадженні нових технічних рішень, для розв'язання актуальних проблем фронту, які держава не спроможна оперативно надати. Менеджери по роботі з військовими продовжать працювати на лінії розмежування, щоб якомога краще розуміти потреби військових і вчасно надавати необхідну допомогу. Також ми продовжимо та розширимо інструкторські й освітні програми для офіцерського складу.

 

Війна з РФ відбувається в новому форматі і ми маємо відповідати на гібридні виклики. Інформаційна складова війни є чи не найважливішою. Ми й надалі докладатимемо максимум зусиль аби голос українського війська був почутий.

Кожна копійка, яку пожертвували та продовжують надсилати щодня наші прихильники залучені у забезпечення нашого війська. Попри законодавчу норму, яка дозволяє команді Фонду фінансуватися шляхом внесків, ми прагнемо досягти максимального результату, а тому всі пожертви направляються на потреби захисників України. Для забезпечення роботи колективу, оренди офісу та інших адміністративних витрат ми з 2014 року шукаємо кошти окремо. Ми фандрейзимо на адміністративні витрати серед прихильників Фонду з числа відповідального бізнесу, а також беремо участь в грантах й залучаємо таким чином кошти для забезпечення роботи Фонду. 

​​​​​​​

Але через епідемію, що охопила країну, бізнес, який нас давно підтримує, потерпає й ми не можемо повністю забезпечити сталу роботу Фонду. Найскладнішим є збір коштів на забезпечення роботи нашого базового військового напрямку, адже, як правило, компанії мають обмеження щодо фінансування таких проєктів. 

Тому ми закликаємо Вас у цей складний час момент разом з нами продовжувати підтримувати військових, допомагати ветеранам та розповідати про те, що відбувається на фронті російсько-української війни.

Підтримати нашу команду та дати їй можливість працювати надалі ви можете на сторінці "Повернись живим" на платформі "Спільнокошт" за посиланням


Переглядів: 1966

Останні новини